click fraud detection
Бронедвері Київ | Замовити сертифіковані броньовані двері 4 - 5 класу

Потреба в безпеці – базова потреба людини відчувати себе захищеною, жити в стабільному та структурованому світі, позбавитися страху та невдач. Не задовольнивши базові потреби в безпеці, людина не може рухатися далі в ієрархії своїх бажань, її думки постійно повертаються на придбання захисту.

TURA -   ДВЕРІ ДЛЯ СПОКІЙНОГО ЖИТТЯ   /   СЕРТИФІКОВАНІ БРОНЕДВЕРІ В КИЄВІ

 

ВИСОКИЙ РІВЕНЬ БЕЗПЕКИ

     жорсткий металоємний силовий каркас

     різноспрямовані ребра жорсткості дверного полотна

     захисний відсік для кожного замкового механізму

    замкові механізми високої секретності

     сертифіковані за EN 1627

ВИСОКИЙ РІВЕНЬ КОМФОРТУ

     сучасний європейський дизайн

    фурнітура від провідних виробників

    екологічно безпечні оздоблювальні матеріали

     комфортне тактильне та естетичне сприйняття

     тепло- та шумоізоляція

ВИСОКИЙ РІВЕНЬ БЕЗПЕКИ

 жорсткий металоємний силовий каркас

різноспрямовані ребра жорсткості дверного полотна

 захисний відсік для кожного замкового механізму

замкові механізми високої секретності

 збалансованість конструкцій

ВИСОКИЙ РІВЕНЬ КОМФОРТУ

 сучасний європейський дизайн

фурнітура від провідних виробників

екологічно безпечні оздоблювальні матеріали

 двірне вічко з максимальним радіусом огляду

 тепло- та шумоізоляція

  

 

Сталеві двері, металеві, бронедвері.. - в чому різниця?

Ринок рясніє пропозиціями металевих, залізних, броньованих і сталевих вхідних дверей. Яка між ними різниця? Або це лише синоніми одного і того ж слова? Приділите декілька хвилин на прочитання огляду, який допоможе розібратися в термінології і зробити ваш вибір надійних вхідних дверей відповідальнішим і усвідомленим.

У чому відмінності між перерахованими назвами дверних конструкцій з точки зору захисту від проникнення у вашу оселю?

Металеві вхідні двері в Києві. Під металами прийнято мати на увазі обширний клас хімічних елементів. До них можна віднести чорні, кольорові і благородні метали. Крім того, метали бувають м'які і рідкі. Дверна конструкція, наприклад, з алюмінію, на 100% є металевими дверима, але з точки зору захисних функцій сама по собі мало на що здатна.  Назва «металеві» стосовно вхідних дверей дуже узагальнювальна і не зовсім точна як основна, особливо в тому випадку, якщо йдеться про силовий дверний блок, призначений для захисту квартири від можливого проникнення.

Залізні двері в Києві. Чисте залізо має досить обмежене застосування. При цьому відшукати залізо в чистому вигляді досить непросто. Для підвищення споживчих характеристик людство використовує залізо для сплаву з іншими металами, а також вуглецем. Залізо – це основний компонент сталі. Отже залізні – також не зовсім вірна назва для стійких до злому вхідних дверей.

Сталеві двері в Києві. Сталь – ніщо інше, як сплав вуглецю і заліза. Завдяки збагаченню вуглецем сплави заліза втрачаючи в'язкість і пластичність, набувають високої міри міцності і твердості. На металургійних комбінатах шляхом сплаву залізної руди і вуглецю отримують сталь. Сталь, з якої потім виробляються, у тому числі надійні зламостійкі сталеві двері. Тому надійні вхідні двері можуть бути лише сталевими — це буде найточніша і правильніша назва для стійкої до силової впливу дверної конструкції. Тому, рекомендуємо при спілкуванні з фахівцем, при замовленні дверей та інших випадках називати надійні вхідні двері коректно і правильно — двері сталеві зламостійкі! 

Броньовані двері або "бронедвері". Європейські і американські виробники найкращих зразків посилених зламостійких дверей для житлових приміщень використовують такі терміни як захисні двері, сталеві двері (security doors, safety doors, steel doors). Російські виробники, що спеціалізуються на виготовленні висококласних зламостійких вхідних дверей також позначають свою продукцію як сталеві двері, металеві двері, зламостійкі сталеві двері, і насправді називають речі своїми іменами. Народне «бронедвері» на території України широко застосовується починаючи з 90-х в основному завдяки тому, що термін досі активно експлуатують багато українських виробників. Якщо не розглядати спеціалізовані масивні бункерні двері, двері для банківських сховищ, то будь-яких технічних підстав називати зламостійкі двері для житлових приміщень броньованими немає. Броні в таких дверях немає, що і підтверджують в своїй термінології європейські, російські і українські стандарти. Детальніше про «броню» на  wikipedia.org..


 

 

Броньовані двері Київ.  

Безперечно, вхідні двері – це обличчя кожного власника будинку або квартири. В цілях безпеки вашої сім'ї і збереження вашого майна пропонуємо надійні, красиві, зручні в експлуатації, зроблені по кращих сучасних технологіях бронедвері. 

Броньовані двері – це металеві двері, всі силові елементи яких виконані з міцних металоємних складових, а конструкція силового каркасу здатна витримувати грубий потужний силовий вплив. Такі бронедвері обладнані захисними відсіками для встановлення інтелектуальних замкових механізмів. Завдяки своїм технічним характеристикам і можливостям зламостійкі сталеві двері, або бронедвері, забезпечать комфорт і безпеку вашій сім'ї.

Бронедвері Київ:

- не дадуть потрапити шуму і холоду в вашу оселю;

- надійно захистят вашу квартиру від відомих способів злому, як силового, так   і інтелектуальним методом;

- при правильному догляді і обслуговуванні служитимуть довго та в радість;

- забезпечені додатковими елементами захисту;

- оглядовим очком з широким кутом огляду;

- при необхідимості можуть бути обладнані магніто-контактними датчиками для подальшого підключення до системи охоронної сигналізації;

- всі двері укомплектовані якісними замками з високим рівнем секретності та надійності;

- для оздоблення використовуються виключно екологічно безпечні оздоблювальні матеріали та надійна масивна фурнітура, розрахована на встановлення в важкі броньовані двері.

 

Наша компанія інсталює нестандартні замкові механізми по індивідуальному замовленню, що забезпечує бронедвері унікальними додатковими можливостями. При необхідності може бути посилений дверний отвір для встановлюваних броньованих дверей, що перетворить ваші бронедвері на ще потужнішу конструкцію, забезпечить грунтовніший пасивний захист. Зазвичай, броньовані вхідні двері затребувані при встановленні в багатоквартирних будинках. Крім того, потужні зламостійкі сталеві двері є одним з базових елементів при організації комплексної системи безпеки заміського будинку або при необхідності офісного або будь-якого іншого приміщення.  

Броньовані двері Київ забезпечені зручними і простими в повсякденному використанні якісними замковими механізмами підвищеної секретності. Замки декількох видів – циліндрові, сувальдні або накладні забезпечують найбільш ефективний і різнобічний захист бронедверей. Не можна переоцінити важливість застосування додаткових, а правильніше сказати - обов'язкових елементів захисту: броненакладок циліндрів, захисних бронепластин, адже головний показник замку – клас стійкості до злому.  

Бронедвері  Київ мають посилені міцністні характеристики дверного полотна і це, поза сумнівом, дає найкращий результат в щоденній експлуатації впродовж багатьох років. Дверний блок не схильний до деформацій з часом – на металоконструкцію надається гарантія протягом 5 років використання.  

Наша мета: безпека, захист і жодних зламаних дверей. Фахові співробітники проконсультують з будь-яких питань, що зацікавлять вас, і допоможуть вибрати двері для вашого спокійного життя.

2015-2021 © TM TURA