Виробництво
Не зважаючи на скорочення обсягів виробництва металургійних підприємств в 2014-2017 році, Україна залишається одним з найбільших виробників сталі і металопрокату.
Для виробництва зламостійких дверних блоків TURA використовується високоякісний сертифікований листовий металопрокат вітчизняного виробництва з високими показниками площинних характеристик, що значно скорочує час для виготовлення виробів. Бездоганна поверхня практично не потребує якої-небудь додаткової обробки перед етапом проведення лакофарбних робіт.
На сьогодні найбільш відпрацьованими технологіями виготовлення дверей із сталі вважаються кутково-каркасна і гнуто-профільна. Перша технологія передбачає використання дугової зварки, металевих куточків і профільних труб з вуглецевої сталі. Другий тип — це виробництво дверей гнуто-профільним методом з використанням точкової зварки.
Кутково-каркасна технологія (ще називають трубно-куткова) є класичним методом виготовлення сталевих дверей по індивідуальних замовленнях з можливістю використання нестандартних рішень для підвищення зламостійких характеристик. Така технологія передбачає використання для виготовлення каркаса дверей гарячекатаного куточка з вуглецевої сталі, для виготовлення коробки і ребер жорсткості — як куточка, так і профільної труби. При кутково-каркасному методі сталеві двері виготовляються строго під існуючий розмір дверного охтвору з обов'язковим виїздом замірника. Такі двері досить важкі, оскільки задіяні масивні сталеві елементи для забезпечення міцностних характеристик конструкції і посилення замкових зон. Окрім цього, в таких дверях зазвичай використовується зовнішній лист сталі більшої товщини. Можливість використання нестандартних рішень або опцій для підвищення зламостійких характеристик в певних випадках може мати вирішальне значення при спробах злому. Старожили галузі упевнені, що класичні грамотно зварені дверні конструкції з хорошими сучасними замками — СИЛА.
Гнуто-профільний спосіб передбачає використання сталевого листа товщиною 1,2-2 мм для виготовлення всіх основних елементів конструкції коробки і дверного полотна. Зазвичай це автоматизована виробнича лінія по виготовленню дверей стандартних розмірів. Двері, виконані добросовісним виробником по гнуто-профільній технології, легші, мають прекрасний зовнішній вигляд і доступні для покупця в торгівельно-роздрібних мережах. Проте, при покупці дверей в стандартних тіпоразмерах споживач може зіткнутися з необхідністю розширювати або зменшувати дверний отвір, що може бути морочливо і трудозатратно. Велике значення при даній технології має як конструктивні особливості елементів конструкції, так і товщина і якість сталі. Проектна потужність такої виробничої лінії передбачає можливу окупність при масовому виробництві виробів і наявності, відповідно, масового споживача.
Кожна з перерахованих методик має свої переваги і недоліки. Кваліфікація персоналу, збалансованість конструкциій і чесність виробника визначають здатність дверей, виготовлених за тією або іншою технологією, демонструвати хорошу якість і високі захисні функції.
Виробництво зламостійких вхідних дверей TURA здійснюється виключно у відповідності до кутково-каркасної технології на базі готового прокату. Для підвищення конструктивної міцності дверного полотна інсталюються подовжні і поперечні ребра жорсткості з потужних металоємних силових елементів. А використання в конструкції захисно-монтажних відсіків з посиленою фронтальною частиною і замків провідних виробників із застосуванням броньованих пластин і накладок дозволяє вхідним дверям успішно протистояти силовому ті інтелектуальному впливу.