Що необхідно знати про гарантії на броньовані двері?

04/28/2016

Гарантійні зобов'язання на бронедвері – це одне з перших питань, які цікавлять покупця вхідних дверей. Питання з гарантією на броньовані двері – досить складне, не дивлячись на всю простоту, що здається. Спробуємо розібратися детальніше.

Чим довша гарантія, тим якісніше двері?

В інтернеті часто можна побачити оголошення із заголовками на зразок «Гарантія – стільки-то років, надійність гарантована на роки» і так далі. Примітний факт: чим менше фірма працює на ринку, тим більший термін гарантії на свої бронедвери вона пропонує. Складно посперечатися – гарантія-то є, і на багато років вперед. Проте не все так просто. Дрібні фірми часто зникають також швидко, як вони з'явилися на ринку зі своєю «вигідною» пропозицією. Клієнт може клюнути на багатолітню гарантію, і забути про все, але, коли розкриються дефекти дверного полотна, фірми-виробника може вже фактично не існувати.

Що ж пропонують крупніші фірми, які пропадати з ринку дверей не збираються? Як правило, такі компанії дають багатолітню гарантію на 5-8 років, але лише на само дверне полотно. Замки і вся фурнітура сюди не відносяться, на неї або взагалі не буде гарантії, або на рік-два. Адже саме фурнітура, різні дрібні елементи дверей почнуть «відмовляти» в першу чергу. Допустимо, фурнітура ламатиметься ще при гарантії, але, швидше за все, в компанії відсутній власний сервісний центр, і ремонтом займатимуться все ті ж монтажники-робітники, що ставили двері. Ремонтом вони зазвичай займаються нехотя, їдуть на виклик не один день, а сам ремонт протікає дуже швидко. Чи потрібний вам такий ремонт? Буде витрачена маса нервів, часу і сил на чекання, на спори і навіть лайки. Не про таке гарантії ви думали, коли купували двері.

Як повинна формуватися гарантія на сталеві двері?

Двері броньовані на замовлення повинні мати гарантію, це безумовно. Але вона повинна формуватися не залежно від бажання компанії «Продати більше», а залежно від її конкретних технічних і експлуатаційних характеристик. Якщо ви вирішили замовити сталеві двері, рекомендуємо не вибирати найдешевший варіант. Краще витратити на початку більше, але забути про які-небудь турботи про двері на довгі роки. При покупці дверей звертайте увагу на деталі, на дрібниці – ущільнювачі, циліндр і так далі. Саме невеликі елементи дверей першими дають збій, і при замовленні дверей рекомендується комплектувати полотно якісною фурнітурою. Що стосується самого дверного полотна, то воно в більшості випадків може служити десятиліттями.

 

Назад
2015-2022 © TM TURA