Міфи. Що необхідно знати про бронедвері

02/26/2016

Якісні вхідні двері із сталі стають усе більш доступними в ціні. Ні, звичайно, дійсно хороші двері не купиш за декілька тисяч гривень, проте порівняно з минулими роками ціна на броньовані двері стала куди більш обгрунтованою і доцільною. Зокрема, на сайті компанії TURA можна знайти обширний асортимент дверей із сталі самих різних цінових категорій. В цій команії знайдеться пропозиція для покупців з будь-якими фінансовими можливостями та технічними вимогами. 

Перш, ніж замовити броньовані двері, рекомендуємо більше дізнатися про те, що є конструкціями із сталі. Існує багато неправдивих міфів про бронєдвері. Вам як покупцям бажано заздалегідь взнати ці міфи, і не помилитися у виборі вхідних дверей.

Найстійкіший міф – хороші двері із сталі збираються лише на заводах, в білих стерильних приміщеннях. Все не так, цех по виготовленню дверей можна виглядати зазвичай. Поважно лише, щоб на виробництві використовувалися якісні і перевірені технології, а в основі застосовувалися якісні матеріали. В такому випадку не настільки важливо, як виглядає і називається приміщення, в якому майстри збирають дверні конструкції. Також не вірте, якщо вам скажуть, що сталеві двері можна купити за копійки. Сталь – матеріал неабиякий, і коштувати дешево він не може. При цьому не обов'язково найдорожчі двері вважати найнадійнішими. Висока вартість частенько пояснюється дорогим оздобленням, оригінальним дизайном, але ніяк не рекордною міцністю самих матеріалів, конструкції чи хитроумністю замків.

Хороші двері із сталі необов'язково мають бути надто важкими. Лише у фільмах найприступнішими конструкціями зображаються ті, які можна відкрити, хіба що висадивши їх. Двері можуть важити хоч тонну, але якщо замок можна розкрити за 10 хвилин без особливого шуму, то до чого масивність дверей. А ось міф про те, що надійність дверей залежить від якості сталі - це чиста правда. При створенні дверей застосовують сталь холодного прокату, яке славиться занадто високою міцністю. Якщо ваші двері виготовлялися з такої сталі і в достатній кількості, то це великий плюс. 

І розвінчаємо головний міф – що існують якісь супердорогі двері, які неможливо зламати. Це чистісінька брехня, оскільки злому піддаються будь-які сучасні двері при правильному підході з боку злочинця. Інша справа, що одні двері можуть відкритися за хвилину, а іншу доведеться з шумом ламати цілі півгодини або довше. Природно, другі двері значно надійніші, адже рідкий злодій захоче привернути увагу шумом або тривалим перебування на сходовому майданчику.

Назад
2015-2022 © TM TURA