Що найважливіше в бронедверях?

04/12/2016

Як відомо, сталеві двері перевершують дерев'яні по захисних якостях. Хоча, дубові двері, в разі якісної роботи виробника, здатні створити можливим грабіжникам багато труднощів, і, можливо, відіб'є у них бажання проникнути в будинок.

Металеві двері складаються з двох листів (в окремих випадках, використовується і третій) – ліцевого, тильного, а також і внутрішніх, призначених для локального захисту замкових зон. Звонішній має бути зроблений з цілісного листа, оскільки за наявності швів його можна буде пробити кувалдою, а потім розібрати двері за допомогою лому. Не дивлячись на те, що при таких спробах грабіжників звичайний багато шуму, який їм ні до чого, все-таки варто забезпечити себе.

Міцність дверей залежить від товщини кожного з листів сталі, наявності силового каркасу дверного полотна. Товщина листа сталі повинна складати як мінімум півтора, а краще два міліметри. Але і не потрібно перегинати палицю, адже товщина листа в 3-4 мм істотно обважнюватиме двері і її буде складно відкрити або закрити дитяті, або людині похилого віку. Проте, в певних випадках, за наявності такої необхідності, такі двері ставити доречно. 

У сталевих дверях важлива роль відводиться ребрам жорсткості. Якісні вхідні броньовані двері обов'язково повинні мати певного вигляду ребра жорсткості. Лист сталі без силового каркаса можна запросто відігнути. Завдяки ребрам жорсткості двері знаходять пружність і міцність. Всередені кожних металевих дверей повинно бути як мінімум декілька ребер жорсткості.. 

Сучасні якісні замки — здорове серце будь-яких вхідних дверей. Грамотне посилення замкової зони дозволяє дозволяє замкам служити за призначенням довгі роки.

Назад
2015-2022 © TM TURA