Вартість бронедверей – з чого формується ціна?

04/28/2016

Коли приходить час придбати бронедвери в квартиру, виникає цілий оберемок питань, що стосуються цієї серйозної і важливої покупки. Той, хто купує броньовані двері вперше в житті, думає, як вибрати сталеві двері, на що звертати увагу, більш досвідчені – прагнуть підібрати купити двері вхідні з оптимальними характеристиками. Вартість сталевих дверей – хвилює обидві ці категорії покупців. Питання: «з чого складається вартість вхідних дверей» сповна актуальне, і ми спробуємо коротко розповісти про те, за що ви платите, коли купуєте бронедвері.

Розкид цін на сталеві вхідні двері дійсно дуже широкий, інколи навіть не можна зрозуміти хоч би приблизно, чому ціни на вхідні двері із сталі такі різні. Почнемо з типів покриття металевих дверей: покриття зазвичай буває лакофарбним, молотковим або порошковим. Лакофарбне покриття – найдешевше і популярніше, але зі своїми особливостями. На довгі роки такого покриття не вистачить. Молоткове покриття – «середній» варіант, а ось полімерна порошкова фарба – самий практичний самий практичний і дорогий варіант. Двері з полімерним покриттям навряд чи матимуть порівняно низьку вартість.

Товщина сталевого листа – на цей показник нечасто звертають увагу покупці, але при виготовленні сталевих дверей вона має велике значення. Чим більше товщина, тим дорожче і надійніше будуть двері. Товщини 1,0 мм сталі не вистачить для того, щоб захистити ваше житло від злому і незаконного проникнення. Розкрити такі двері можна буде без особливих зусиль. Оптимальна товщина листа сталі – 2,0 мм.

Також вартість може знизити або підвищити внутрішнє наповнення дверей, особлива дизайнерське оздоблення і, звичайно, ціна замків і фурнітури. Варто відзначити, що вартість замку в деяких випадках може складати не менше половини від загальної вартості сталевих дверей, так що на замок потрібно звертати особливу увагу. Дешеві сталеві двері краще уникати, тому що через нетривалий час все одно доведеться їх ремонтувати і навіть міняти, а весь термін експлуатації не можна буде сподіватися на їх зламостійкі можливості.

Назад
2015-2022 © TM TURA