Як вибрати сталеві двері?

02/18/2016

Сталеві двері встановлюють навіть жителі безпечних районів. Безпека грає ключову роль при виборі таких конструкцій. Проте не всі знають, що металеві броньовані двері здатні збільшити шумоїзоляцию в квартирі, а також зберегти тепло взимку.

Великий вибір оздоблення дозволяє оформити дверну поверхню, залежно від ваших переваг. Компанія-виробник може створити унікальні конструкції з дерев'яними, шпонірованнимі або забарвленими полотнами. Причому дві сторони одних дверей можуть відрізнятися за кольором і видом оздоблення.

Які матеріали використовують в виробництві сталевих дверей?

Сталеві двері роблять з міцних металевих листів. Їх товщина буває різною. У різних виробників вона може вагатися від 1,2 до 3 мм. Не має стандартної товщини зовнішнього листа дверей. Якщо вам потрібна міцніша конструкція, необхідно зробити замовлення спеціалізованому виробникові.

Звичайно, існують і новий вигляд дверей, які відрізняються від звичайних тим, що виготовляються з декількох листів металу. Такі конструкції набувають великої популярності, оскільки їх можна порівняти з броньованими дверима. Максимальна товщина цих виробів складає 130 мм.

Як наповнювач використовуються пінопласти, мінераловатні, вермікулітові та інші види панелей. Від наповнювача залежить і шумоїзоляция дверей. Тому фахівці рекомендують купити сталеві двері з якісними наповювачами. 

Від зовнішнього оздоблення дверей залежить і товщина самої конструкції. В більшості випадків використовують декоративні панелі, які є ідеальними компонентамі для поглинання шумів.

Як встановлюють вхідні двері?

Необхідно відзначити те, що встановлення дверної конструкції вимагає особливої уваги. Від грамотного монтажу залежатиме міцність і функціональність металевих дверей. Якщо ви захочете зайнятися процесом самостійно, обов'язково запросіть фахівця. Так, всі стики мають бути герметичними, а щілині слід закласти спеціальними матеріалами.

Дуже часто не надто міцну дверну коробку вмонтовують в стіну шляхом бетонування. Це дозволить уникнути непотрібних проблем в майбутньому.

В дверній конструкції важливу роль грають петлі, оскільки металеві двері дуже важкі. Неправильний вибір петель може привести до перекосу всієї конструкції. В основному дверні петлі пропонуються компанією, в якої ви купуєте продукцію. Тут вам порадять оптимальний варіант, відповідний до ваги дверної конструкції.

Від чого залежить безпека сталевих дверей?

Двері з металу ділять на декілька класів. Кожен клас визначає стійкість конструкції до злому. Ви можете купити сталеві двері підвищеної міцності, які досягають рівня захисту хорошого сейфа.

Як додатковий захист, можна використовувати складні замки. Буде краще, якщо ви встановите декілька типів замків. Сувальдні і циліндрові механізми значно ускладнять роботу грабіжників. Окрім всього іншого, в конструкцію дверей встановлюються блокуючі системи. При зломі така система спрацьовує автоматично і блокує весь виріб.

У даному описі перераховані основні особливості металевих дверей. Уважно вивчивши кожен пункт, ви зможете підібрати кращий варіант для свого житла.

Назад
2015-2022 © TM TURA