Замкові секрети: чи можливо врятуватися від зламу за сталевими дверями?

02/26/2016

Захист від різних погроз і небезпек в сучасному будинку забезпечують дві вхідні конструкції – вікна і металеві двері Київ. З вікнами простіше – якщо ви живете не на 1-му або 2-му чи останньому поверсі, то вам боятися нічого, висота надійно захищатиме від злому. Забезпечити захист від небажаного проникнення з боку дверей набагато важче. Навіть якщо ви живете на 10-му або 15-му поверсі, то ваші двері можуть за лічені хвилини зламати у вашу відсутність. Проте захистити своє майно сповна реально. Для цього досить лише замовити броньовані двері високої якості. У компанії TURA вам зможуть допомогти з вибором бронедверей чи то замків високої міри надійності.

Проте не заводитимемо вас в оману, жоден замок не може на 100% захистити квартиру від злому і проникнення. Навіть якщо ми маємо справу з найдорожчим і надійним замком, все одно знайдуться наполегливі квартирні «злодії», які зможуть розгадати секрет такого виробу. Цікавий факт – велика кількість замків інколи не підвищує надійність дверей, а лише робить її в певному сенсі «слабкіше». Злочинець бачить велику кількість замків, і щоб не втрачати час вирішує просто виламати одвірок дверей.

Проте повернемося до замків, до найзвичайніших замків. Найбільшою міцністю і зламостійкістю відрізняються ті моделі, в яких ключ виконаний «метеликом», тобто має по двох сторонах стрижня борідки. Розкрити його вийде лише з двома відмичками, які потрібно буде розвертати в обидві сторони і використовувати їх одночасно. Ще складніше відкрити такий замок буде, якщо ви встановите спеціальний шар-щит з надміцних сортів металу в області замочної щілини на зовнішню сторону дверей.

Досить просто розправитися з так званими «англійськими» замками, які забезпечують плоскими ключами. Якщо такі замкові циліндри не захищені, то злодії зазвичай укручують в серцевину замку невеликий чорний шуруп, який врізається в замок на пару зворотів. Потім злочинець бере шуруп за голівку за допомогою монтування, упирає її, гойдає кілька разів в сторони і тим самим виймає серцевину повністю. Після цього вставляється викрутка певного розміру і крутиться або управо, або вліво, залежно від розташування дверного одвірка. Виходить, що за допомогою викрутки злодій захоплює ригель, виводячи його із зачеплення з косяком. Все, двері в квартиру відкриті.

Щоб ваші сталеві або броньовані двері були захищені від злому, рекомендуємо скористатися радами із статті, а також звернути увагу на замки вищої надійності. Менеджери TURA допоможуть підібрати надійні двері в повній відповідності з вашими вимогами.

Назад
2015-2022 © TM TURA