Ідеальні бронедвері — найважливіші якості дверної конструкції

04/15/2016

Кожен покупець, який здійснює вибір бронедверей, хоче ясно розуміти, по яких критеріях варто оцінити дверну конструкцію. За свої гроші кожен хоче отримати якісні двері, які служитимуть вірою і правдою максимально тривалий час. Компанія «TURA» рекомендує оцінювати вхідні двері по наступних критеріях. 

Якість замка

Серцем будь-яких вхідних дверей, безумовно, є замок. За визначенням замок має бути дорогим, оскільки його ціна формується безпосередньо по його якісних характеристиках. Якщо ви купуєте дешевий амок, навіть не думайте про надійність дверей, її стійкість до злому. Поганий замок просто «розсиплеться» від першого ж натиску зломщика. В деяких випадках вартість замку може наздоганяти, а то і перевищувати ціну на металеві двері.

При виборі замку вхідних дверей звертаємо увагу на авторитетність виробника, конкретну модель замку, його головні якості. Окрім іншого, замок може оснащуватися багатоточковою системою замикання. Це означає, що ригелі замку повинні врізатися в дверну раму не лише напроти замку, але і в інших крапках. Додатковий захист для хорошого замку можна забезпечити спеціальною броненакладкой або захисною чашкою.

Міцність дверної конструкції

Якщо ви серйозно зважилися вхідні двері замовити, вибирайте двері з дійсно міцною металоконструкцією. Основа дверей має бути вироблена максимально точно з технічного боку питання. Двері повинні щільно закриватися, практично виключати попадання стороннього шуму в приміщення, а також сторонніх запахів. Забезпечити таку якість дверей можна великою товщиною дверей, великою кількістю металевих листів, використаних для її створення. Товщина металу – не менше 2 мм для зовнішнього листа та 5 мм для дверної рами.

Дизайн

Оздоблення дверної конструкції повинна відповідати не лише вашим естетичним смакам, але і прямому призначенню дверей, умовам експлуатації. Наприклад, якщо в будинку присутні тварини, то внутрішня поверхня дверей має бути захищена листом міцного пластика, який захистить двері від механічного пошкодження. Якщо ж двері виходять відразу на вулицю, особливо якщо це заміський будинок, необхідно захистити зовнішню сторону конструкції. При цьому зовнішній вигляд дверного полотна повинен виконуватися в єдиному стилі.

Комфортність

Загальна комфортність, яку несуть вхідні двері, а це позначає високу шумоїзоляцию, відсутність запахів з вулиці і під'їзду, зручність в експлуатації, — досягається за рахунок зручної якісної фурнітури, безвідмовних замків, хорошого ущільнювача, декоративних панелей, внутрішнього наповнення дверей.

 

Назад
2015-2022 © TM TURA