Особливості сталевих дверей для котеджу

04/29/2016

У асортименті сталевих вхідних дверей представлені варіанти на будь-який смак і гаманець. Можна без особливих труднощів знайти броньовані вхідні двері для звичайної міської квартири в багатоповерхівці, а можна підшукати хороші сталеві двері для котеджу. Компанія TURA пропонує особливий варіант дверей для котеджу – TURA House, які розраховані саме на експлуатацію в умовах вулиці, під впливом погодних умовах, нормальних для помірно континентального клімату.

Проте, чим же відрізняються сталеві двері для котеджу від звичайних квартирних дверей? Є декілька значних відмінностей, які роблять сталеві двері в квартиру абсолютно несхожими по своїх якості на дверях для котеджу. По-перше, двері із сталі для котеджу розраховані на контакт з несприятливими погодними умовами. Двері стоятимуть не в під'їзді, а на вулиці, у зв'язку з чим на етапі виробництва вони покриваються певними захисними складами і так далі. Всі елементи таких дверей відрізняються високою стійкістю до вологи, температурних перепадів, до тривалої дії ультрафіолету.

Котеджні двері мають особливо міцну дверну коробку, яка готова до будь-яких деформацій і теплових розширень фундаменту, стін котеджу. Двері для котеджу виготовляються з особливо високими теплоізоляційними характеристиками. Сталеві двері повинні понизити до мінімуму можливі тепловтрати, щоб скоротити фінансові витрати на опалювання для власника і на кондиціонування – в літній час.

Крім усього іншого, при виготовленні дверей для котеджу в певній кількості може і повинні використовуватися цікаві елементи оздоблення – ковані елементи, склопакети, деякі декоративні елементи. Також можливе використання виразнішої фурнітури і дверних ручок.

 

Назад
2015-2022 © TM TURA