Протипожежні бронедвері: чи можуть вхідні двері захистити від пожежі?

03/09/2016

Якщо вам не наплювати на власну безпеку і збереження свого майна, ви зобов'язані передбачити всі форс-мажори, які можуть статися в майбутньому. Загрозу можуть нести не лише злочинні елементи, що бажають поживитися вашими грошима і комп'ютерною технікою. Внести свої негативні корективи до вашого життя можуть також різні природні і техногенні катастрофи.  Особливо варто боятися вогню, оскільки пожежі трапляються в багатоквартирних будинках досить часто. Вогонь – це дійсно страшно, і ваші вхідні двері (Київ) мають бути готові до нестримного полум'я. 

 

Вхідні бронєдвері (Київ): Якою повинна бути конструкція протипожежних дверей?

Протипожежні бронедвері, які виготовлені спеціально для того, щоб стримувати язики полум'я, мало чим візуально відрізняються від звичайних вхідних дверей. Природно, конструкція протипожежних дверей створюється з металу. Частенько всередину цілісного корпусу поміщається негорючий наповнювач. Також дверна конструкція не обходиться без спеціального ущільнення, яке покликане перешкоджати попаданню диму і чадної пари у вашу квартиру.  Противопожарные бронедвери, которые изготовлены специально для того, чтобы сдерживать языки пламени, мало чем визуально отличаются от обычных входных дверей. Естественно, конструкция противопожарных дверей создается из металла. Зачастую внутрь цельного корпуса помещается негорючий наполнитель. Также дверная конструкция не обходится без специального уплотнения, которое призвано препятствовать попаданию дыма и угарных паров в вашу квартиру. Працює таке ущільнення таким чином: коли ущільнювач досить нагрівається, відбувається розширення його і заповнення профілю дверей. Таким чином, навіть якщо весь сходовий майданчик буде у вогні, ви можете не переживати із-за попадання убивчого диму всередину квартири.

Навіть при високих температурах конструкція протипожежних дверей зберігатиме свою форму. Двері обов'язково забезпечуються всілякими наповнювачами з теплоізоляційних і звукоізоляційних матеріалів. Частенько для таких дверей застосовують базальтову вату, яка ефективно чинить опір дії вогню.

Технічні характеристики вхідних дверей (Київ)

З технічною складовою протипожежних вхідних дверей все просто – подібні конструкції повинні піддаватися обов'язковій сертифікації. Багато виробників заявляють про відповідність своїх дверей вимоги ДСТУ або міжнародним нормам. У будь-якому випадку двері, покликані захистити вас від пожежі, повинні володіти практично бездоганними технічними характеристиками, це вже точно.

Назад
2015-2022 © TM TURA