Поради з підвищення зламостійкості вхідних дверей

04/28/2016

Питання безпеки – визначальне питання для людини, яка прийняла рішення купити вхідні бронедвері в свій будинок, квартиру або офісне приміщення. Бажання забезпечити безпеку свого майна – зрозуміле і законне право кожного громадянина. Проте в цьому питанні не так просто розібратися, як здається на перший погляд: у продажу можна знайти десятки, а то і сотні різних видів вхідних дверей, замків, матеріалів і інших складових вхідних дверей, так що виборі може бути дуже ускладнений такою різноманітністю.

Як найти двері, що захищені від зламу?

Перш за все, слід розвіяти той стійкий міф, що свідчить: «існують двері, які неможливо розкрити або зламати». Абсолютно будь-які, навіть найдорожчі вхідні двері можуть бути зламані за наявності з боку зловмисника певних професійних навиків, бажання, необхідного інструменту і, найголовніше, часу. Між іншим, саме за часом «стійкості до злому» можна розділяти всі вхідні двері. Якщо одні двері можна розкрити за лічені секунди, оскільки вони володіють украй ненадійними і старими замками та конструкцією, то інші вийде розкрити лише шляхом підбору певних комбінацій, роботи над декількома замками, наполегливого силового впливу, використанню спеціального обладнання, що, звичайно ж, зажадає додаткового часу. А не кожен грабіжник ризикуватиме, перебуваючи біля чужих дверей 20-30 і більше хвилин. Якщо сталеві двері неможливо розкрити за проміжок часу до 10-15 хвилин, то грабіжник, знаючи це, швидше за все, не випробовуватиме долю, а, це означає, ваше майно залишиться незайманим. Отже, ваше завдання – знайти такі бронедвері на замовлення, які можливо було б зламати не через десятки хвилин, а за значно більший проміжок часу і то за наявності сприятливих для зловмисника чинників.

Як захистити своє майно від грабіжника?

В першу чергу, вам як покупцеві слід віддавати перевагу вхідним дверям від виробника, що виготовляє продукцію на підставі регламентів і зі зрозумілою конструкцією. Двері мають бути виконані з якісної сталі, конструктивних елементів зрозумілих характеристик. У виробу має бути гарантія від виробника, а також відкрита інформація відносно конструктивних особливостей, в яких і криється здатність бронедверей протистояти грубій силовій дії. В даному випадку купувати «кота в мішку» вже точно не варто. Особливу увагу слід звернути на фурнітуру – замкові механізми, петлі і інші дрібні елементи, від них залежать і експлуатаційні характеристики і зломостійкість ваших вхідних дверей.

Захистити майно від грабіжників допомагають не лише вхідні двері, але і інші методи захисту, придумані в останні два-три десятиліття. Рекомендуємо поставити в будинок, окрім хороших вхідних дверей, сигналізацію. Також підвищує час попадання в помешкання наявність додаткових других дверей з іншим замком. Майно краще застрахувати, і не чекати слушної нагоди. Особливо коштовні речі краще зберігати в спеціально обладнаних для цього місцях.

Назад
2015-2022 © TM TURA