Правильний догляд за вхідними дверима

03/22/2016

Внутрішня частина житла, як живий організм, постійно вимагає догляду. Кожен елемент внутрішнього і, частенько, зовнішнього декору потребує деякого догляду. Це правило відноситься і до вхідних дверей – сталева дверна конструкція також вимагає турботи з боку власника.

Вхідні двері (Київ) – як необхідно доглядати?

Отже, по догляду за металевими дверима можна дати силу-силенну корисних рекомендацій. В першу чергу, власникові слід періодично здійснювати контроль стану поверхні дверного полотна, а також складових елементів – замку, петель і ін. Двічі в рік потрібно поклопотатися про мастило для всіх рухливих елементів, включаючи замкові ригелі, циліндри, петлі дверей і інші механізми. Лише тоді вхідні двері (Київ) матимуть шанс на багатолітнє життя без капітального ремонту і заміни. 

Для періодичного і регулярного догляду за сталевим полотном і дверним коробом рекомендується використовувати мікрофіброву тканину. Перед протиранням тканину змочують в розведеному мильному розчині. Після протирання дверей потрібно дати спокій їй, поки вона повністю не висохне, або ж просто протерти її сухою серветкою. Категорично забороняється чистити двері агресивними хімікатами і абразивними чистячими речовинами.  Також не радимо чистити і протирати двері при температурі повітря до 5 градусів тепла. Що стосується фурнітури сталевих дверей, то для цих механізмів краще всього використовувати м'яку суху тканину.

Також відмітимо, що всі візуально помітні гвинти кріплення повинні підтягуватися приблизно два рази в рік за допомогою викрутки. Взагалі, якщо при експлуатації дверей виникнуть які-небудь дефекти, нехай навіть дрібні, потрібно відразу ж звертатися в компанію для їх усунення. Не потрібно чекати відповідного моменту, його не буде, а будуть лише зіпсовані в результаті двері.

Чого не можна робити з металевими дверима при догляду і експлуатації?

По-перше, не можна використовувати речовини з хлором в складі, ацетон і розчинник, із-за яких оздоблення дверей може постраждати. По-друге, слід обережніше поводитися з ручками, не сильно давити на них при відкритті, інакше надовго їх не вистачить. Якщо втратите ключ від дверей, то краще замовте новий в авторизованому сервісному центрі, а не в першій лавці, що попалася. 

Назад
2015-2022 © TM TURA