Бронедвері та необхідна достатність

Кожен виробник зломостійких вхідних дверей самостійно вирішує який рівень безпеки  є достатнім або необхідним. Зазвичай, запит на той або інший рівень захисту обумовлений політико-економічною ситуацією, що склалася, і існуючою криміногенною обстановкою, наявністю або відсутністю негативного досвіду, природними людськими потребами забезпечити безпеку своїй сім'ї і своєму майну.  

Кожні зламостійкі/броньовані двері - свого роду компроміс між  існуючою потребою в захисті, з одного боку, і обмежуючими чинниками, з іншого. До таких обмежень відносяться загальна вага використовуваної дверної конструкції і в деякій мірі загальна підсумкова вартість. 

Вартість бронедверей обмежується доцільністю здійснення капітальних інвестицій в такий елемент захисту, наявністю бажання і фінансових можливостей в кожному конкретному випадку.

Загальна вага дверного блоку обмежується міцністю і якістю існуючих сучасних стінних конструкцій, які повинні утримувати вагу дверного полотна в процесі тривалого використання, а також споживчими характеристиками і зручністю в експлуатації - чим більше важать бронедвері /дверне полотно, тим складніше фізично їх відкривати як дорослим, так і дітям.

Враховуючи якість конструкційних стінних матеріалів, використовуваних в сучасному житловому будівництві і існуючі виклики, яким повинні відповідати надійні вхідні двері в криміногенній ситуації, що склалася,  дверні блоки вагою від 100 до 200 кг потенційно можуть задовольняти і існуючим вимогам, і обмеженням. Фактично така відповідність залежатиме від вдалої і продуманої дверної конструкції, класу встановлених замкових механізмів.

2015-2022 © TM TURA