click fraud detection
Двері для квартири | зламостійкі броньовані двері купити

Двері для квартири

TURA Classic
  Tura - взломостойкие входные двери

✓ захисні відсіки замкових механізмів з фронтальною частиною 6 мм сталі
✓ захисна броненакладка циліндра “втоплена” в сталь замкової зони
✓ товщина сталі в дверному притворі і дверній коробці - 5 мм
✓ захист ригелів замкових механізмів від вбивання
✓ вертикальні ребра жорсткості дверного полотна

Додатковий локальний захист циліндрового механізму від агресії:

✓ броненакладка циліндра AZZI FAUSTO ANT ( з "юбкою" )

  від 20000 грн

Завдяки оснащенню класичних вхідних дверей технічними рішеннями, які зазвичай використовуються в більш дорогих моделях, захисні можливості дверного блоку на порядок перевищують стандартні дверні конструкції. Опціональне встановлення пластин проти свердління Anti-Drill, більш технологічних замкових механізмів розширює захисні можливості даної моделі.КОРИСТУЙСЯ ЗАРАЗ - СПЛАЧУЙ ПОТІМ !  РОЗСТРОЧКА БЕЗ % !

Дверне полотно:

● Дверний притвор, товщина сталі - 5мм
● Зовнішній лист сталі - 2мм
● Внутрішній лист сталі - 1,5мм
● Силовий каркас - вертикальні ребра жорсткості. Основа силового профілю - гарячекатана сталь з товщиною стінки не менше 4мм.
● Захисно-монтажний відсік під замок - інсталюється для захисту кожного замка у всіх дверях TURA в вигляді жорстко закріпленого до силового каркасу полотна захисного корпусу з посиленою фронтальною частиною. Товщина сталі перед врізними замками - 6мм.
● Замковий циліндр в моделі дверного блоку TURA Classic стандартно обладнаний врізною захисною броненакладкою циліндра AZZI FAUSTO ANT ( з "юбкою" ).
● Теплоізолюючий наповнювач - мінераловатна плита KNAUF (Німеччина)
● Ущільнення - двухконтурний ущільнювач

Дверна рама:

● Конструкція рами - L-50/L-63 з товщиною сталі 5мм
● Захист від вбивання ригелів - не менше 4мм сталі
● Поріг - профільна труба 60х40мм
● Петлі на підшипнику - 3шт
● Антизрізи - 3шт
● Монтажні кронштейни - 8 шт

Загальна вага дверного блоку (МДФ 16мм) - 165 кг.

Порівняти характеристики з іншими моделями >>

AZZI FAUSTO SB-W Antidrill Extra Hard  (інсталюється за замовчуванням в TURA City +)


В моделі дверного блоку TURA City+ замковий циліндр стандартно обладнаний врізною захисною броненакладкою циліндра Azzi Fausto SB-W (Antidrill Extra Hard). Даний захисний протектор оснащений останніми розробками, що забезпечують найвищу стійкість до висвердлювання, фрезерування, зрізання, вибивання з дверей. Система зкошених країв Antitubo захищає протектор від виривання трубою, газовим ключом або великими плоскогубцями. Крім того, модель оснащена додатковими вставками в корпусі - марганцевою пластиною та обертовими дисками із загартованої сталі, а також сферичним захистом кріпильних гвинтів. Спеціальне захисне твердосплавне напилення (WIDIA-покриття) значно підвищує стійкість протектора до свердління та фрезерування.

AZZI FAUSTO SB Antidrill  (інсталюється за замовчуванням в моделі TURA CIty)


Даний захисний протектор оснащений останніми розробками, що забезпечують найвищу стійкість до висвердлювання, фрезерування, зрізання, вибивання з дверей. Система зкошених країв Antitubo захищає протектор від виривання трубою, газовим ключем або великими плоскогубцями. Крім того, модель оснащена додатковими вставками в корпусі - марганцевою пластиною і обертовими дисками із загартованої сталі, а також сферичним захистом кріпильних гвинтів.

AZZI FAUSTO ANT (з "юбкою") (інсталюється за замовчуванням в моделі TURA Classic)


Броненакладка Azzi Fausto Ant виготовлена зі збільшеним розміром нижнього фланця ("юбки") до 60 мм. при диаметрі корпуса 50 мм., що унеможливлює її демонтаж навіть при допустимому руйнуванні кріпильних елементів, так як широка її частина заведена за зівнішній лист металу ваших дверей. Корпус із загартованої сталі забезпечує протидію до висвердлювання, фрезерування, вибивання чи зрізання. Захисна таблетка, що обертається на ключовій зоні, виготовлена з твердосплавної, легованої сталі та протидіє вандальному впливу на циліндровий механізм.

Стандартні види оздоблення дверного блоку для квартири:

● Плита МДФ 16мм із захисною ПВХ плівкою
● Плита МДФ 16 мм з фарбуванням по RAL
● Штучна шкіра.

Перейти в Каталог оздоблення >>

Розрахунок вартості дверного блоку

 
 
 
 

Выберите критерии


Вартість сталевих дверей залежить від особливостей конструкції, встановленої комбінації замкових механізмів, виду використовуваних оздоблювальних матеріалів.
Попередня вартість дверних блоків TURA в програмі розрахунку наведена виходячи із стандартного разміру дверного блоку 900 х 2050мм для квартири та 1000 х 2100мм для котеджу, наявності дверних ручок Armadillo Libra або Armadillo Columba на вибір, панорамного дверного вічка KEDR, зовнішніх дверних наличників.
В ціну включені доставка і встановлення дверного блоку в межах м.Києва, гарантійне обслуговування.
Виклик інженера-замірника з каталогами зразків фурнітуры та оздоблювальних матеріалів в межах м.Києва здійснюється безкоштовно.

Компанія-виробник приймає на себе обов`язки гарантійному обслуговуванню:
— стальної конструкції дверного блоку протягом 5 років;
— замкових механізмів та оздоблювальних матеріалів протягом 12 місяців.

Протягом гарантійного терміну Виробник усуває за свій рахуок дефекти та несправності, які були виявлені в процесі експлуатації та підлягають гарантійному обслуговуванню. При виявленні прихованих недоліків Замовник інформує Виробника про їх наявність письмово, а Виробник усуває вказані недоліки в термін, який не перевищує 10 робочих днів, або за окремим узгодженням із Замовником.

Виявлений в процесі звичайної експлуатації природній знос елементів конструкції або оздоблення дефектами не вважається.
Гарантійні зобов`яання Виробника не понирюються:
— на встановлені замкові механізми, які були надані Замовником;
— на вхідні двері, які піддалися механічним пошкодженням сторонніми предметами;
— на вхідні двері, які самостійно ремонтувалися Замовником або третіми особами.
— на вхідні двері, які в процесі експлуатації піддавалися прямому попаданню атмосферних опадів або сонячного випромінювання;
— в випадку використання вхідних дверей не за призначенням.

TITAN K55 (Словенія)

Циліндровий механізм високого рівня безпеки, який обладнаний функцією перекодування. Всередені знаходяться 10 кодових єлементів — 5 активних пінів, які перевіряють висоту нарізки виїмок ключа, і 5 пасивних пінів, які перевіряють наявність кодової виїмки. Дві пари пінів мають особливу форму — поєднання гантелеподібного та грушевидного пінів. Вони ускладнюють злам циліндра відмичками та методом бампінга, а разом із впресованими в корпус стальними штифтами захищають циліндр від висвердлювання.
Додатково до основного комплекту ключів цилідр комплектується окремим так званим монтажним ключем "для будівельників". Після закінчення ремонтних робіт власник вставляє в циліндр ключ з основного комплекту, здійснює один оберт і без додаткових зусиль одноразово перекодує секретну частину, назавжди скасувавши дію монтажного ключа.

● захист від висвердлювання і фрезерування завдяки стальним штіфтам в корпусі
● захист від зламу відмичками завдяки гантелеподібним пінам
● комбінація гантелеподібних та грушевидних пінів значно ускладнює відкривання методом бампінга
● кількість можливих комбінацій - 100000
● 5 клас захисту.
● основной комплект ключей поставляется в запечатанной фирменной упаковке и вскрывается в присутствии владельца.

Орієнтовна вартість циліндра: - 1350,0

MOTTURA 54.797 (Італія)

Цилідрово-сувальдний 2-х системний замок, в якому реалізований принцип "перезапорної" системи - основним виступає сувальдний механізм, а додатковим блокуючим - циліндровий. Циліндрова частина обладнана одним ригелем та при закриванні блокує доступ до замкової щілини сувальдного механізму спеціальною металевою "шторкою". Захисна шторка закриває секретну частину сувальдного замку від можливостей діагностики та сучасних способів зламу.
Ключі сувальдного замку несиметричні - мають різну нарізку по сторонам на шести різних висотах. Хвостовик засову послаблений, що ускладнює процес зламу "свєртишем". Стійка хвостовика містить вбудовану твердосплавну кульку, яка протидіє висвердлюванню.
Даний двосистемный замок за умови обладнання надійного захисту циліндрового механізму є одним з найцікавіших решень в частині конструктивних особливостей, надійності в роботі та пропонованого для такого сегмента рівня захисту.

● стійка хвостовика містить вбудовану твердосплавну кульку проти свердління
● ключі замка несиметричні - мають різну нарізку по сторонам на шести різних висотах
● хвостовик засову послвблено, що ускладнює процес зламу "свєртишем"
● спеціальный важіль запобігає забиванню ригелів всередину корпуса
● верхня сувальдна частина замка обладнана 4-ми ригелями діаметром 18мм і ходом 40мм;
● нижня циліндрова частина замка обладнана одним ригелем діаметром 18мм і ходом 20мм;

Орієнтовна вартість дверного блоку в оздобленні МДФ 16мм: - 24020,0


TITAN K55 (Словенія)

Циліндровий механізм високого рівня безпеки, який обладнаний функцією перекодування. Всередені знаходяться 10 кодових єлементів — 5 активних пінів, які перевіряють висоту нарізки виїмок ключа, і 5 пасивних пінів, які перевіряють наявність кодової виїмки. Дві пари пінів мають особливу форму — поєднання гантелеподібного та грушевидного пінів. Вони ускладнюють злам циліндра відмичками та методом бампінга, а разом із впресованими в корпус стальними штифтами захищають циліндр від висвердлювання.
Додатково до основного комплекту ключів цилідр комплектується окремим так званим монтажним ключем "для будівельників". Після закінчення ремонтних робіт власник вставляє в циліндр ключ з основного комплекту, здійснює один оберт і без додаткових зусиль одноразово перекодує секретну частину, назавжди скасувавши дію монтажного ключа.

● захист від висвердлювання і фрезерування завдяки стальним штіфтам в корпусі
● захист від зламу відмичками завдяки гантелеподібним пінам
● комбінація гантелеподібних та грушевидних пінів значно ускладнює відкривання методом бампінга
● кількість можливих комбінацій - 100000
● 5 клас захисту.
● основной комплект ключей поставляется в запечатанной фирменной упаковке и вскрывается в присутствии владельца.

Орієнтовна вартість циліндра: - 1350,0

MOTTURA 85.971 (Італія)

Замок посиленої конструкції з блокуванням від перелому циліндру (запатентований механізм, який блокуює ріх ригелів при вибиванні, переломі або витягуванні циліндрового механізму).

● замок має захист проти забиванея ригелів всередину
● обладнаний механізмом блокування ригелів при спробах вибивання або витягування циліндру
● кріплення циліндру у замку відбувається не звичайним гвинтом, а завдяки спеціальному блоку механізма
● диаметр ригеля: 18 мм

BORDER 3B 8-6 К5ЗШ 

Додатковий сувальдний замок з високими захисними властивостями від російського виробника BORDER. Даний замковий механізм відрізняє наявність захисної шторки, яка при першому напівоберті ключа перекрыває замкову щілину та доступ до кодових елементів, що вкрай ускладнює відкривання відмичками. Іншою особливістю є наявність штатної броненакладки особливої форми з щілиною під ключ. Загартована стійка хвостовика засову захищає від висвердлювання механізму секретності. Послаблені "зуби" на засові, а також посиленні замкової щілини броненакладкою з вирізом під ключ захищають замок від злому «свєртишем».
Враховуючи надані захисні можливості даний сувальдний замок є одним з найцікавіших в своїй ціновій категорії.

● захисна шторка замкової щілини
● штатна броненакладка з вирізом під ключ
● захист від злому "свєртишем"
● кількість сувальд - 5
● кількість комбінацій - більше 120000
● диаметр ригеля: 17,7 мм

Орієнтовна вартість дверного блоку в оздобленні МДФ 16мм: - 24790,0


ISEO R7 (Італія)

Циліндр серії R7 в комплектації ключ-ключ має 11 пінів, які забезпечують більше 1,4 мільйона секретних комбінацій. Ключі лазерної нарізки неможливо продублювати без спеціальної кодової карти, яка йде в комплекті. Циліндри для замка ISEO R7 мають захист від висвердлювання завдяки тому що перші піни в корпусі з загартованої сталі. При відносто невеликій вартості, серія циліндрів R7 практично не має конкурентів в шостому класі зломостійкості.

● ключ лазерний (перфокарта, плоский)
● 6 клас (вищий клас безпеки проти грабіжника)
● захист від висвердлювання в тілі циліндра та в механізмі, що крутиться
● захист від відмичок (11 пінів + 3 бокових)
● система захисту від бампингу
● 5 ключів з нікелевого сплаву з високою твердістю
● сертифікований по ENV 1303 (3 зірки SKG)

Орієнтовна вартість циліндра: - 1780,0

MOTTURA 85.971 (Італія)

Замок посиленої конструкції з блокуванням від перелому циліндру (запатентований механізм, який блокуює ріх ригелів при вибиванні, переломі або витягуванні циліндрового механізму).

● замок має захист проти забиванея ригелів всередину
● обладнаний механізмом блокування ригелів при спробах вибивання або витягування циліндру
● кріплення циліндру у замку відбувається не звичайним гвинтом, а завдяки спеціальному блоку механізма
● диаметр ригеля: 18 мм

Гардіан 40.01 Quattro 

40 серія Quattro від Гардіан - це серія замків преміум класу з максимальним набором захисних властивостей від самих поширених методів злому. Іноваційний принцип роботи і конструкції замка завдяки шестеренчастому механізму і сувальдам віконного типу. Наявність сувальд віконного типу забезпечує легкість обартання ключа при закріванні-відкриванні і виключає ймовірність проскоку. Шестеренчастий механізм та відсутність жорсткої пружини сувальд забезпечують плавність та безшумність ходу ригелів.

● іноваційний принцип роботи і конструкції замка
● легкість оберту ключа
● плавний та безшумний ход ригелів
● захист від відкривання відмичкою – наявніть помилкових пазів і відсічена зубчаста втулка, яка при оберті ключа перекриває боковий отвір замкової щілини та обмежує доступ відмичок до сувальд через замкову щілину
● захист від самоімпрессії – запатентована втулка на кришці замка
● захист від висвердлювання – наявність внутрішньої бронепластини, встановленої на хвостовик засову та наявність зовнішньої бронепластини – сумарна товщина не менше 4 мм

Орієнтовна вартість дверного блоку в оздобленні МДФ 16мм: - 25930,0


* ОПЦІОНАЛЬНО

Можливість опціонального встановлення таких елементів захисту:

● магнитні захисні накладки на сувальдний або циліндровий замок
● пінова накладка на сувальдний механізм
● замки-невидимки
● електромоторний замок
● замки серії "антипаніка"

Перейти в розділ Нестандартний захист >>

ОПЛАТА ЧАСТИНАМИ

РОЗСТРОЧКА на 4 місяця БЕЗ %


● сума кредитування  - від 1 000 до 70 000 грн;
● щомісячна комісія з 1-го по 4-й місяць - 0%;
● щомісячна комісія з 5-го місяця - 3,5%;
● початковий внесок - від 0 %;
● страховка відсутня;
● дострокове погашення - без комісій;
● щомісячна плата за SMS-інформування - 50 грн.

РОЗСТРОЧКА на 5 місяців зі страховим платежем 2,5%


● сума кредитування  - від 1 000 до 70 000 грн;
● щомісячна комісія з 1-го по 5-й місяць - 0%;
● щомісячна комісія з 6-го місяця - 3%;
● початковий внесок - від 0 %;
● страховка 2,5% від суми розстрочки одноразово;
● дострокове погашення - без комісій;
● щомісячна плата за SMS-інформування - 50 грн.

РАССРОЧКА на 10 месяцев со страховым платежом 5%


● сума кредитування  - від 1 000 до 70 000 грн;
● щомісячна комісія з 1-го по 10-й місяць - 0%;
● щомісячна комісія з 11-го місяця - 3%;
● початковий внесок - від 0 %;
● страховка 5% від суми розстрочки одноразово;
● дострокове погашення - без комісій;
● щамісячна плата за SMS-інформування - 50 грн.

ВИМОГИ ДО ОТРИМУВАЧА РОЗСТРОЧКИ

● вік отримувача - від 21 до 70 років;
● довідка про доходи не вимагається;
● надати паспорт та  ІПН;
● надати контактний номер мобільного телефона, за яким з отримувачем будут зв`язуватися з  Банку-партнера.

ЯК ЗАМОВИТИ ВХІДНІ ДВЕРІ З ОПЛАТОЮ ЧАСТИНАМИ?

1. Визначитися з моделю вхідных дверей, вибрати замкову комбінацію та оздоблення. Це можна зробити:
● за допомогою менеджера по телефону або в офісі компанії;
● самостійно, ознайомившись з матеріалами сайту;
● за допомогою спеціаліста компанії за адресою Замовника.

2. Замовити виклик спеціаліста для проведення необхідних замірів. Замір дверного отвору - процедура важлива та обов`язкова. Виклик спеціаліста компанії в межах м.Києва здійснюється безкоштовно.

3. Укласти Договір на виготовлення дверного блоку. С умовами Договору можна попередньо ознайомитися за посиланням: https://tura.ua/garantii. Подписание договора возможно как в офисе компании, так и по адресу Заказчика.

4. Надати ідентифікаційний код і контактний номер мобільного телефону, за яким Вам буде дзвонити менеджер Банку-партнера для необхідних уточнень.

5. При позитивному решенні представник Банку-партнера зв`яжеться з Вами для уточнення часу і місця підписання договору. Протягом 1-2 робочих днів після підписання необхідних документів з Банком-партнером замовлений дверний блок запускається в роботу.


Чому варто звернути увагу на продукцію TURA?


Дверні блоки TURA в переважній більшості випадків являють собою необхідну достатність завдяки:

● жорстким металомістким стальним конструкціям;
● інсталяції кращих в своїх сегментах замкових механізмів;
● використанню технологічної захисної фурнітури від спеціалізованих європейських виробників;
● максимальна вага металомісткого дверного блоку до 160-200кг не призводить до деградації конструкційних стінових матеріалів, які вокористовуються в сучасному житловому будівництві;
● у відповідь на сталу в останні роки кризу довіри більшість моделей замкових механізмів, що інсталюються, поставляються із запечатаними комплектами ключів, які розкриваються в присутності Власника вхідних дверей.


ДЕЯКІ ПРИНЦИПИ І ФІЛОСОФІЯ НАШОЇ КОМАНДИ:


Ми не поділяємо думку про те, що Споживачеві не обов'язково знати всі особливості конструкції дверного блоку до здійснення покупки.

Навпаки, ми пропонуємо структуровану і інтуїтивно зрозумілу подачу візуальної і детальної технічної інформації. Повна специфікація дозволяє отримати необхідні дані для ухвалення самостійного і усвідомленого рішення в питанні вибору необхідного рівня захисту. При цьому слід відмітити - зовнішня частина дверних блоків TURA не містить яких-небудь візуальних ідентифікуючих відзнак для сторонніх.


Наша команда не сприймає позицію, коли підвищена пошана і увага до Споживача зберігається виключно до здобуття 100% передоплати.

Кожен потенційний або фактичний Споживач продукції TURA отримує вичерпні консультації, необхідну увагу і коректне ставлення при зверненні незалежно від стадії взаємодії з комерційним або сервісним відділом компанії.


Наша компанія категорично не розділяє позицію про те, що порушення термінів виготовлення дверного блоку - звичайна для даної галузі практика і ставитися до цього необхідно "з розумінням".

У 98% випадків виготовлення і установка дверного блоку TURA здійснюється в зазначені терміни або достроково. У окремих випадках затримка може складати 1-2 дні.

Наш комерціиний відділ:
● це кваліфікований і клієнтоорієнтірованний персонал;
● це максимальна деталізація і фіксація всіх параметрів спілкування і замовлення.

Наш виробничий та сервісний відділ:
● це "любов до міліметру";
● це педантичність в деталях і уважність в дрібницях.TURA City
  Tura - взломостойкие входные двери

✓ захисні відсіки для замкових механізмів з фронтальною частиною 6мм сталі
✓ захисна броненакладка циліндра “втоплена” в сталь замкової зони
✓ товщина сталі в дверному притворі 6мм, дверній коробці - 5мм
✓ разноспрямовані ребра жорсткості дверного полотна
✓ захист ригелів замкових механізмів від вбивання

Додатковий локальний захист замкових механізмів від агресії:

✓ броненакладка циліндрового механизму AZZI FAUSTO SB Antidrill
✓ пластини проти свердління Anti-Drill - від 2мм спецсталі на кожний врізний замок
  (з урахуванням товщини сталі захисного відсіку - 8мм комбінованої сталі для захисту)

  від 24500 грн

Різноспрямовані ребра жорсткості дверного полотна, притвор з потужних, металомістких елементів забезпечують особливу конструктивну стійкість до спроб вибивання, продавлювання, віджиму дверного полотна. Опціональне встановлення системи багатостороннього замикання "краб" / девіатор, більш технологічных замкових механізмів розширює захисні можливості даної моделі.Дверне полотно:

● Дверний притвор, товщина сталі - 6мм
● Зовнішній лист сталі - 2мм
● Внутрішній лист сталі - 1,5мм
● Силовий каркас - різноспрямовані ребра жорсткості. Основа силового профіля - гарячекатана сталь з товщиною стінки не менше 4мм.
Вертикальні ребра жорсткості — протидіють спробам віджиму нижнього або верхнього кута дверного полотна.
Горизонтальні ребра жорсткості — протидіють спробам продавити або віджати полотно від дверної коробки.
● Захисно-монтажний відсік під замок - інсталюється для захисту кожного замка у всіх дверях TURA в вигляді жорстко закріпленого до силового каркасу полотна захисного корпуса з посиленою фронтальною частиною.
Товщина сталі в захисно-монтажному відсіку перед кожним врізним замком - 6мм звичайної сталі + 2мм сталі Anti-Drill проти свердління. Разом не менше 8 мм комбінованої сталі для захисту.
● Замковий циліндр в моделі дверного блоку TURA City стандартно обладнаний врізною захисною броненакладкою циліндра Azzi Fausto Antidrill SB.
● Теплоізолюючий наповнювач - мінераловатна плита KNAUF (Німеччина)
● Ущильнення - двухконтурний ущільнювач

Дверна рама:

● Конструкція рами - L-63 с товщиною сталі 5мм
● Захист від вбивання ригелів - не менше 4мм сталі
● Поріг - профільна труба 60х40мм
● Петлі на підшипнику - 3шт
● Антизрізи - 4шт
● Монтажні кронштейни - 8 шт

Загальна вага дверного блоку (МДФ 16мм) - 180 кг.

Порівняти характеристики с іншими моделями >>

AZZI FAUSTO SB-W Antidrill Extra Hard  (інсталюється за замовчуванням в TURA City +)


В моделі дверного блоку TURA City+ замковий циліндр стандартно обладнаний врізною захисною броненакладкою циліндра Azzi Fausto SB-W (Antidrill Extra Hard). Даний захисний протектор оснащений останніми розробками, що забезпечують найвищу стійкість до висвердлювання, фрезерування, зрізання, вибивання з дверей. Система зкошених країв Antitubo захищає протектор від виривання трубою, газовим ключом або великими плоскогубцями. Крім того, модель оснащена додатковими вставками в корпусі - марганцевою пластиною та обертовими дисками із загартованої сталі, а також сферичним захистом кріпильних гвинтів. Спеціальне захисне твердосплавне напилення (WIDIA-покриття) значно підвищує стійкість протектора до свердління та фрезерування.

AZZI FAUSTO SB Antidrill  (інсталюється за замовчуванням в моделі TURA CIty)


Даний захисний протектор оснащений останніми розробками, що забезпечують найвищу стійкість до висвердлювання, фрезерування, зрізання, вибивання з дверей. Система зкошених країв Antitubo захищає протектор від виривання трубою, газовим ключем або великими плоскогубцями. Крім того, модель оснащена додатковими вставками в корпусі - марганцевою пластиною і обертовими дисками із загартованої сталі, а також сферичним захистом кріпильних гвинтів.

AZZI FAUSTO ANT ( з "юбкою" )  (інсталюється за замовчуванням в моделі TURA Classic)


Броненакладка Azzi Fausto Ant виготовлена зі збільшеним розміром нижнього фланця ("юбки") до 60 мм. при диаметрі корпуса 50 мм., що унеможливлює її демонтаж навіть при допустимому руйнуванні кріпильних елементів, так як широка її частина заведена за зівнішній лист металу ваших дверей. Корпус із загартованої сталі забезпечує протидію до висвердлювання, фрезерування, вибивання чи зрізання. Захисна таблетка, що обертається на ключовій зоні, виготовлена з твердосплавної, легованої сталі та протидіє вандальному впливу на циліндровий механізм.

Стандартні види оздоблення дверного блоку для квартири:

● Плита МДФ 16мм із захисною ПВХ плівкою
● Плита МДФ 16 мм з фарбуванням по RAL
● Штучна шкіра.

Перейти в Каталог оздоблення >>

Розрахунок вартості дверного блоку

 
 
 
 

Выберите критерии


Вартість сталевих дверей залежить від особливостей конструкції, встановленої комбінації замкових механізмів, виду використовуваних оздоблювальних матеріалів.
Попередня вартість дверних блоків TURA в програмі розрахунку наведена виходячи із стандартного разміру дверного блоку 900 х 2050мм для квартири та 1000 х 2100мм для котеджу, наявності дверних ручок Armadillo Libra або Armadillo Columba на вибір, панорамного дверного вічка KEDR, зовнішніх дверних наличників.
В ціну включені доставка і встановлення дверного блоку в межах м.Києва, гарантійне обслуговування.
Виклик інженера-замірника з каталогами зразків фурнітуры та оздоблювальних матеріалів в межах м.Києва здійснюється безкоштовно.

Компанія-виробник приймає на себе обов`язки гарантійному обслуговуванню:
— стальної конструкції дверного блоку протягом 5 років;
— замкових механізмів та оздоблювальних матеріалів протягом 12 місяців.

Протягом гарантійного терміну Виробник усуває за свій рахуок дефекти та несправності, які були виявлені в процесі експлуатації та підлягають гарантійному обслуговуванню. При виявленні прихованих недоліків Замовник інформує Виробника про їх наявність письмово, а Виробник усуває вказані недоліки в термін, який не перевищує 10 робочих днів, або за окремим узгодженням із Замовником.

Виявлений в процесі звичайної експлуатації природній знос елементів конструкції або оздоблення дефектами не вважається.
Гарантійні зобов`яання Виробника не понирюються:
— на встановлені замкові механізми, які були надані Замовником;
— на вхідні двері, які піддалися механічним пошкодженням сторонніми предметами;
— на вхідні двері, які самостійно ремонтувалися Замовником або третіми особами.
— на вхідні двері, які в процесі експлуатації піддавалися прямому попаданню атмосферних опадів або сонячного випромінювання;
— в випадку використання вхідних дверей не за призначенням.

ISEO R7 (Італія)

Циліндр серії R7 в комплектації ключ-ключ має 11 пінів, які забезпечують більше 1,4 мільйона секретних комбінацій. Ключі лазерної нарізки неможливо продублювати без спеціальної кодової карти, яка йде в комплекті. Циліндри для замка ISEO R7 мають захист від висвердлювання завдяки тому що перші піни в корпусі з загартованої сталі. При відносто невеликій вартості, серія циліндрів R7 практично не має конкурентів в шостому класі зломостійкості.

● ключ лазерний (перфокарта, плоский)
● 6 клас (вищий клас безпеки проти грабіжника)
● захист від висвердлювання в тілі циліндра та в механізмі, що крутиться
● захист від відмичок (11 пінів + 3 бокових)
● система захисту від бампингу
● 5 ключів з нікелевого сплаву з високою твердістю
● сертифікований по ENV 1303 (3 зірки SKG)

Орієнтовна вартість циліндра: - 1780,0

MOTTURA 85.971 (Італія)

Замок посиленої конструкції з блокуванням від перелому циліндру (запатентований механізм, який блокуює ріх ригелів при вибиванні, переломі або витягуванні циліндрового механізму).

● замок має захист проти забиванея ригелів всередину
● обладнаний механізмом блокування ригелів при спробах вибивання або витягування циліндру
● кріплення циліндру у замку відбувається не звичайним гвинтом, а завдяки спеціальному блоку механізма
● диаметр ригеля: 18 мм

GERDA TYTAN ZX (Польща)

Додатковий накладний замок Gerda Tytan ZX відрізняється від інших формою кріплення (накладний) і особливою формою ключа в вигляді трубки. Замок має 6-ти штифтовий, циліндровий внутрішній механізм, що робить вкрай складним можливість його відкривання за допомогою відмичок. Замок є одним із самих надійних у своєму класі та має один із кращих показників співвідношення ціна-якість. Замок оснащений блокадою поворотної ручки, що унеможливлює відкривання дверей зсередени приміщення у випадку несанкціонованого проникнення через вікно.

● самий вищий клас захисту – 7 (PN-EN 12209)
● циліндр TYTAN забезпечує більше 4 000 000 000 комбінацій коду ключа
● висока стійкість до спроб відкривання шляхлм підбору ключів або за допомогою відмичок
● правильне кріплення надійно захищає від вибивання, видавлювання замка з дверного полотна
● кількість ригелів: 2 шт
● перетин ригеля: 35 х 9 мм

Орієнтовна віртість дверного блока в оздобленні МДФ 16мм: - 28520,0


ISEO R7 (Італія)

Циліндр серії R7 в комплектації ключ-ключ має 11 пінів, які забезпечують більше 1,4 мільйона секретних комбінацій. Ключі лазерної нарізки неможливо продублювати без спеціальної кодової карти, яка йде в комплекті. Циліндри для замка ISEO R7 мають захист від висвердлювання завдяки тому що перші піни в корпусі з загартованої сталі. При відносто невеликій вартості, серія циліндрів R7 практично не має конкурентів в шостому класі зломостійкості.

● ключ лазерний (перфокарта, плоский)
● 6 клас (вищий клас безпеки проти грабіжника)
● захист від висвердлювання в тілі циліндра та в механізмі, що крутиться
● захист від відмичок (11 пінів + 3 бокових)
● система захисту від бампингу
● 5 ключів з нікелевого сплаву з високою твердістю
● сертифікований по ENV 1303 (3 зірки SKG)

Орієнтовна вартість циліндра: - 1780,0

CISA 57.685 ALPS (Італія)

Основний сувальдний замок обладнаний системою захисту блоку сувальд "ALPS"(All Levers Protection System). ALPS - цео система, яка дозволяє захищати сувальдний механізм секретності від самих сучасних та витончених способів зламу замків: "самоімпрессійного ключа", класичних відмичок Хоббса, "наборного" ключа та інших спеціальних інструментів. Принцип функціонування системы заснований на відмінності в роботі оригінального ключа і відмичок. При спробі застосування відмичок і характерного впливу на кодовий механізм замка відбувається миттєве безшумне спрацювання елементів системи ALPS. Блокування кодового механізму замка гарантовано забезпечує неможливість переміщення засову замка та його відкривання. Крім того, замок обладнаний системою New CAMBIOFACILE. Ця система дозволяє перекодовувати замок на новий комплект ключів нескінченну кількість раз.

● можливість перекодування
● захист від злому хвостовика засову - "зуби" засову мають отвори для захисту від "свєртиша"
● захист від вбивання ригеля в корпус замка - спеціальні блокуючі пластини. Засов замка витримує фронтальний тиск в 1.000 кг, боковий тиск 600 кг.
● захист від сверління стійки хвостовика засову - загартування стійки і пакет з пластин
● корпус з оцинкованої сталі
● диаметр ригеля: 18 мм
● в комплекті 1 монтажний ключ, 5 ключів власника, Г-подібний ключ для перекодування
● комплект ключей поставляется в запечатанной заводской упаковке и вскрывается в присутствии владельца

ISEO 672G (Італія)

Додатковий циліндровий врізний замок, призначений для дверей з посиленою структурою і вагою до 200кг. Він отримав самий високий рівень безпеки від злому 7 ( C ), був випробуваний на відповідність з PN-EN 12209 : 2005 і отримав найвищу оцінку в наступних категоріях: використання, довговічність, безпека та опір злому, має чотири посилених ригеля з підвищенною стійкістю до тиску та злому, також можливість додаткового замикання вверх/вниз.

● система блокування механізму (SLS-функція) в випадку спроби перелому циліндрового механізму
● система RBS (додаткового посилення ригелів від вбивання)
● для зручності користування присутня редукторна передача, що надає замку тиху і плавну роботу
● IMP Сертифікат вищого класу
● корпус із неіржавіючої сталі, хромований, закритий
● диаметр ригеля: 18 мм

Орієнтовна вартість дверного блоку в оздобленні МДФ 16мм: - 30370,0


AGB Scudo DCK (Італія)

Циліндр класу HIGH Security з "високої" лінійки італійського виробника AGB, виготовлений у відповідності з вимогами стандарту UNI 9570 і випробуваний у відповідності з нормативом EN 1303. Дублювання ключа можливо тільки на заводі AGB по унікальному захисному PIN-коду, за запитом власника циліндра. Циліндр забезпечує високий рівень активної та пасивної безпеки (стійкість до спроб зламу) завдяки наступним характеристикам:

● 15 радіальних асиметричних штіфтів із загартованої неіржавіючої сталі і нерухливі штіфти для активації ключа
● проти висвердлювання з кожної сторони розташовані 3 штифта із загартованої сталі
● протизламна вставка із спеціальної сталі
● стальний кулачок проти витягування
● 5 високоміцних плоских реверсивних ключів із мельхіора з 2-ма рухливими елементами, що запобігають нелегальне копіювання
● комфортна легкість при вставлянні і обертанні ключа завдяки ергономічній ручці, запатентованій AGB
● ключі персоналізуються вставками різних кольорів (замовляються окремо)
● комплект ключів поставляється в запечатаній заводській упаковці і відкривається в присутності власника

Орієнтовна вартість циліндра: - 3200,0

CISA 56.535 Revolution Pro (Італія)

Замок працює по запатентованій технології Cisa Revolution. При спробі перелому або вибивання циліндру з корпусу замка серії PRO - спрацьовує система захисту від перелому циліндра, яка повністю блокує будь-які маніпуляції з механізмом замку. Захист спрацьовує лише при повному запиранні замка 2-ма обертами. Крім того, в закритому стані засувка замка виконує роль додаткового, п`ятого, ригеля та починає взаємодіяти з ручкою тільки при повністю відкритому замковому механізмі.

● система блокування замка в випадку спроби перелому або вибивання циліндрового механизму
● редукторна передача забезпечує особливу легкість і плавність ходу
● корпус із оцинкованої сталі
● диаметр ригеля: 18 мм

Гардіан 40.01 Quattro 

40 серія Quattro від Гардіан - це серія замків преміум класу з максимальним набором захисних властивостей від самих поширених методів злому. Іноваційний принцип роботи і конструкції замка завдяки шестеренчастому механізму і сувальдам віконного типу. Наявність сувальд віконного типу забезпечує легкість обартання ключа при закріванні-відкриванні і виключає ймовірність проскоку. Шестеренчастий механізм та відсутність жорсткої пружини сувальд забезпечують плавність та безшумність ходу ригелів.

● іноваційний принцип роботи і конструкції замка
● легкість оберту ключа
● плавний та безшумний ход ригелів
● захист від відкривання відмичкою – наявніть помилкових пазів і відсічена зубчаста втулка, яка при оберті ключа перекриває боковий отвір замкової щілини та обмежує доступ відмичок до сувальд через замкову щілину
● захист від самоімпрессії – запатентована втулка на кришці замка
● захист від висвердлювання – наявність внутрішньої бронепластини, встановленої на хвостовик засову та наявність зовнішньої бронепластини – сумарна товщина не менше 4 мм

Орієнтовна вартість дверного блоку в оздобленні МДФ 16мм: - 30560,0


* ОПЦІОНАЛЬНО

Можливість опціонального встановлення таких циліндрів класу HIGH Security:

EVVA ICS (Австрія)

Модель EVVA ICS — це циліндр балансного типу, який виготовлено на високоякісному обладнанні із міцних та зносостійких сплавів металу. Головна перевага ICS полягає в тому, що він застосовує одразу дві системи секретності з різним принципом роботи: 10 слайдерів зчитують нарізку по сторонам ключа, ще 3 підпружинені піны взаємодіють з додатковою нарізкою на торцях ключа. Це гарантує високий захист від інтелектуальних методів злому — маніпуляцій з відмичками та від бампінгу. Також циліндр захищений від висвердлювання завдяки вставкам із захищеної сталі та карбіда вольфрама.
Завдяки високої секретності і високим показникам захисту циліндр EVVA ICS ідеально підходить для важких металевих і броньованих дверей.

● рівень захисту 6 (найвищий)
● корпус циліндра із латуні, ключі із нейзільбера
● кодовіе елементи із незільбера із зносостійким покриттям
● кодові елементи з 10 слайдерів по бокам і 3 пінів знизу
● захист від бампінга
● захист від витягування - сердечник із неіржавіючої сталі перешкоджає висмикуванню та перелому циліндра
● кількість можливих комбінацій - 15 мільярдів
● патентний захист до 2029 року, у вільному доступі заготовок ключа немає
● наявність сертифікату EN 1303 в тестах на надійність, секретність і стійкість до злому
● комплект ключів поставляється в запечатаній фірмовій упаковці і розкривається в присутності власника

Орієнтовна вартість циліндра: - 4100,0
Орієнтовна вартість циліндра, 3 ключа: - 3100,0

ISEO R90 (Італія)

Циліндри R90 для італійського бренду ISEO виробляються на німецькому заводі Gera. Циліндр сертифікований ICIM SpA i IMP, був протестований на відповідність PN-EN 1303:2007 і отримав вищу оцінку в таких категоріях: стабільність, безпека, стійкість до атаки та стійкість до зломів. Ключі лазерної нарізки неможливо продублювати без спеціальної кодової карти, яка йде в комплекті, а сама карта поставляється в запаяному пакеті.

● 14 пинів із нержавіючої сталі
● захист від висвердлювання в тілі та в барелі
● пін проти відмичок
● патентована система запирання
● бокові піни антибампінга
● інтерактивний пін
● пластина від перелому циліндра
● ключ виготовлено із сплаву серебра і нікеля
● ключ патентований (дубликат можливо виготовити тільки в Італії)
● комбінацій ключа> 220000000
● комплект ключів поставляється в запечатаній заводській упаковці і розкривається в присутності власника

Орієнтовна вартість циліндра: - 4600,0


CISA RS3 S (Італія)

Циліндр з одним із найвищих рівнів безпеки та секретності. Скорочений розмір пінів і їх радіальне розташування забезпечують високу опірність відкриванню методом «бампінга». Дублікати ключів можуть бути виготовлені тільки на фабриці CISA після пред'явлення Security Card. Нелегальну копію виготовити практично неможливо завдяки наявності в профілі ключа нової форми рухомого елемента.

● 19 пінів розташовані в п`ять рядів
● кількість можливих комбінацій ключа - до 8 млрд.
● висока стійкість відкриванню методом «бампінга»
● захист «Siglio» - спеціальна сталева ресора, яка вмонтована в корпус циліндра, забезпечує стійкість циліндра проти виламування, викручування і злому
● захист від відкривання з використанням восковых зліпків
● захист від висвердлювання: додаткове розташовані всередені циліндра піни і контр-піни із твердосплавної загартованої сталі
● захист від копіювання - унікальний профіль ключа з рухомим елементом
● відповідність самим високим ступеням нормативу EN 1303

Орієнтовна вартість циліндру: - 5700,0* ОПЦІОНАЛЬНО

Можливість опціонального встановлення таких елементів захисту:

● магнітні захисні накладки на сувальдний або циліндровий замок
● пінова накладка на сувальдний механізм
● замки-невидимки
● електромоторний замок
● замки серії "антипаніка"

Перейти в розділ Нестандартний захист >>

ОПЛАТА ЧАСТИНАМИ

РОЗСТРОЧКА на 4 місяця БЕЗ %


● сума кредитування  - від 1 000 до 70 000 грн;
● щомісячна комісія з 1-го по 4-й місяць - 0%;
● щомісячна комісія з 5-го місяця - 3,5%;
● початковий внесок - від 0 %;
● страховка відсутня;
● дострокове погашення - без комісій;
● щомісячна плата за SMS-інформування - 50 грн.

РОЗСТРОЧКА на 5 місяців зі страховим платежем 2,5%


● сума кредитування  - від 1 000 до 70 000 грн;
● щомісячна комісія з 1-го по 5-й місяць - 0%;
● щомісячна комісія з 6-го місяця - 3%;
● початковий внесок - від 0 %;
● страховка 2,5% від суми розстрочки одноразово;
● дострокове погашення - без комісій;
● щомісячна плата за SMS-інформування - 50 грн.

РАССРОЧКА на 10 месяцев со страховым платежом 5%


● сума кредитування  - від 1 000 до 70 000 грн;
● щомісячна комісія з 1-го по 10-й місяць - 0%;
● щомісячна комісія з 11-го місяця - 3%;
● початковий внесок - від 0 %;
● страховка 5% від суми розстрочки одноразово;
● дострокове погашення - без комісій;
● щамісячна плата за SMS-інформування - 50 грн.

ВИМОГИ ДО ОТРИМУВАЧА РОЗСТРОЧКИ

● вік отримувача - від 21 до 70 років;
● довідка про доходи не вимагається;
● надати паспорт та  ІПН;
● надати контактний номер мобільного телефона, за яким з отримувачем будут зв`язуватися з  Банку-партнера.

ЯК ЗАМОВИТИ ВХІДНІ ДВЕРІ З ОПЛАТОЮ ЧАСТИНАМИ?

1. Визначитися з моделю вхідных дверей, вибрати замкову комбінацію та оздоблення. Це можна зробити:
● за допомогою менеджера по телефону або в офісі компанії;
● самостійно, ознайомившись з матеріалами сайту;
● за допомогою спеціаліста компанії за адресою Замовника.

2. Замовити виклик спеціаліста для проведення необхідних замірів. Замір дверного отвору - процедура важлива та обов`язкова. Виклик спеціаліста компанії в межах м.Києва здійснюється безкоштовно.

3. Укласти Договір на виготовлення дверного блоку. С умовами Договору можна попередньо ознайомитися за посиланням: https://tura.ua/garantii. Подписание договора возможно как в офисе компании, так и по адресу Заказчика.

4. Надати ідентифікаційний код і контактний номер мобільного телефону, за яким Вам буде дзвонити менеджер Банку-партнера для необхідних уточнень.

5. При позитивному решенні представник Банку-партнера зв`яжеться з Вами для уточнення часу і місця підписання договору. Протягом 1-2 робочих днів після підписання необхідних документів з Банком-партнером замовлений дверний блок запускається в роботу.


TURA City +
  Tura - взломостойкие входные двери

✓ захисні відсіки замкових механізмів з фронтальною частиною 6-8 мм сталі
✓ захисна броненакладка циліндра “втоплена” в сталь замкової зони
✓ товщина сталі в дверному притворі і дверній коробці - 6 мм
✓ різноспрямовані ребра жорсткості дверного полотна
✓ захист ригелів замкових механізмів від вибивання

All inclusive, або Все включено від TURA - додаткова системна комплектація для підвищення рівня захисту вхідних дверей від агресії:

✓ пластини проти свердління Anti-Drill - від 2 до 5 мм спецсталі на кожний врізний замок
  (з урахуванням товщини сталі захисного відсіка -10мм комбінованої сталі для захисту)
✓ броненакладка циліндра экстра-класу: ABLOY, CISA, AZZI FAUSTO Antidrill Extra Hard
✓ посилений захист ригелів замкових механізмів від вбивання
✓ система запирання "краб" / девіатор
✓ датчики сповіщення

  від 29150 грн

Самий жорсткий силовий каркас в модельному ряду – система різноспрямованих ребер жорсткості та притвор із потужних, металомістких елементів забезпечують значну конструктивну стійкість до спроб вибивання, продавлювання, віджиму дверного полотна. Використання броненакладок циліндрів экстра-класу, спецпластин проти свердління, системы замикання «краб»/девіатор в поєднанні із замковими механізмами найвищої секретності забезпечує багатосторонній захист і дозволяє впевнено протистояти силовому і інтелектуальному злому.


Дверне полотно:

● Дверний притвор, товщина сталі - 6мм
● Зовнішній лист сталі - 2мм
● Внутрішній лист сталі - 2мм
● Силовий каркас - різноспрямовані ребра жорсткості. Основа силового профілю - гарячекатана сталь з товщиною стінки не менше 4мм.
Вертикальні ребра жорсткості — протидіють спробам віджиму нижнього або верхнього кута дверного полотна.
Горизонтальні ребра жорсткості — протидіють спробам продавити або віджати полотно від дверної коробки.
● Захисно-монтажний відсік під замок - інсталюється для захисту кожного замка у всіх дверях TURA в вигляді жорстко закріпленого до силового каркасу полотна захисного корпуса з посиленою фронтальною частиною.
Товщина сталі в захисно-монтажному відсіку перед сувальдним замком - 8мм звичайної сталі + 2,5 мм стали Anti-Drill проти свердління. Разом не менше 10,5 мм комбінованої сталі для захисту.
Товщина сталі в захисно-монтажному відсіку перед циліндровим замком - 6мм звичайної сталі + 5 мм сталі Anti-Drill проти свердління. Разом не менше 11мм комбінованої сталі для захисту.
● Замковий циліндр в моделі дверного блока TURA City+ стандартно обладнаний врізною захисною броненакладкою циліндра Azzi Fausto Antidrill SB-W (Extra Hard).
● Система багатостороннього замикання - комбіноване вертикальне замикання + девіатор Mottura
● Теплоізолюючий наповнювач - мінераловатна плита KNAUF (Німеччина)
● Ущільнення - двухконтурний ущільнювач

Дверна рама:

● Конструкція рами - L-63 з товщиною сталі 6мм
● Захист від вбивання ригелів - не менше 7мм сталі
● Поріг - профільна труба 60х40мм
● Петлі на підшипнику - 3шт
● Антизріз - 4шт
● Монтажні кронштейни - 8-10 шт

Загальна вага дверного блока (МДФ 16мм) - 200 кг.

Порівняти характеристики з іншими моделями >>

AZZI FAUSTO SB-W Antidrill Extra Hard  (інсталюється за замовчуванням в TURA City +)


В моделі дверного блоку TURA City+ замковий циліндр стандартно обладнаний врізною захисною броненакладкою циліндра Azzi Fausto SB-W (Antidrill Extra Hard). Даний захисний протектор оснащений останніми розробками, що забезпечують найвищу стійкість до висвердлювання, фрезерування, зрізання, вибивання з дверей. Система зкошених країв Antitubo захищає протектор від виривання трубою, газовим ключом або великими плоскогубцями. Крім того, модель оснащена додатковими вставками в корпусі - марганцевою пластиною та обертовими дисками із загартованої сталі, а також сферичним захистом кріпильних гвинтів. Спеціальне захисне твердосплавне напилення (WIDIA-покриття) значно підвищує стійкість протектора до свердління та фрезерування.

AZZI FAUSTO SB Antidrill  (інсталюється за замовчуванням в моделі TURA CIty)


Даний захисний протектор оснащений останніми розробками, що забезпечують найвищу стійкість до висвердлювання, фрезерування, зрізання, вибивання з дверей. Система зкошених країв Antitubo захищає протектор від виривання трубою, газовим ключем або великими плоскогубцями. Крім того, модель оснащена додатковими вставками в корпусі - марганцевою пластиною і обертовими дисками із загартованої сталі, а також сферичним захистом кріпильних гвинтів.

AZZI FAUSTO ANT ( з "юбкою" )  (інсталюється за замовчуванням в моделі TURA Classic)


Броненакладка Azzi Fausto Ant виготовлена зі збільшеним розміром нижнього фланця ("юбки") до 60 мм. при диаметрі корпуса 50 мм., що унеможливлює її демонтаж навіть при допустимому руйнуванні кріпильних елементів, так як широка її частина заведена за зівнішній лист металу ваших дверей. Корпус із загартованої сталі забезпечує протидію до висвердлювання, фрезерування, вибивання чи зрізання. Захисна таблетка, що обертається на ключовій зоні, виготовлена з твердосплавної, легованої сталі та протидіє вандальному впливу на циліндровий механізм.

Стандартні види оздоблення дверного блоку для квартири:

● Плита МДФ 16мм із захисною ПВХ плівкою
● Плита МДФ 16 мм з фарбуванням по RAL
● Штучна шкіра.

Перейти в Каталог оздоблення >>

Розрахунок вартості дверного блоку

 
 
 
 

Выберите критерии


Вартість сталевих дверей залежить від особливостей конструкції, встановленої комбінації замкових механізмів, виду використовуваних оздоблювальних матеріалів.
Попередня вартість дверних блоків TURA в програмі розрахунку наведена виходячи із стандартного разміру дверного блоку 900 х 2050мм для квартири та 1000 х 2100мм для котеджу, наявності дверних ручок Armadillo Libra або Armadillo Columba на вибір, панорамного дверного вічка KEDR, зовнішніх дверних наличників.
В ціну включені доставка і встановлення дверного блоку в межах м.Києва, гарантійне обслуговування.
Виклик інженера-замірника з каталогами зразків фурнітуры та оздоблювальних матеріалів в межах м.Києва здійснюється безкоштовно.

Компанія-виробник приймає на себе обов`язки гарантійному обслуговуванню:
— стальної конструкції дверного блоку протягом 5 років;
— замкових механізмів та оздоблювальних матеріалів протягом 12 місяців.

Протягом гарантійного терміну Виробник усуває за свій рахуок дефекти та несправності, які були виявлені в процесі експлуатації та підлягають гарантійному обслуговуванню. При виявленні прихованих недоліків Замовник інформує Виробника про їх наявність письмово, а Виробник усуває вказані недоліки в термін, який не перевищує 10 робочих днів, або за окремим узгодженням із Замовником.

Виявлений в процесі звичайної експлуатації природній знос елементів конструкції або оздоблення дефектами не вважається.
Гарантійні зобов`яання Виробника не понирюються:
— на встановлені замкові механізми, які були надані Замовником;
— на вхідні двері, які піддалися механічним пошкодженням сторонніми предметами;
— на вхідні двері, які самостійно ремонтувалися Замовником або третіми особами.
— на вхідні двері, які в процесі експлуатації піддавалися прямому попаданню атмосферних опадів або сонячного випромінювання;
— в випадку використання вхідних дверей не за призначенням.

AGB Scudo DCK (Італія)

Циліндр класу HIGH Security з "високої" лінійки італійського виробника AGB, виготовлений у відповідності з вимогами стандарту UNI 9570 і випробуваний у відповідності з нормативом EN 1303. Дублювання ключа можливо тільки на заводі AGB по унікальному захисному PIN-коду, за запитом власника циліндра. Циліндр забезпечує високий рівень активної та пасивної безпеки (стійкість до спроб зламу) завдяки наступним характеристикам:

● 15 радіальних асиметричних штіфтів із загартованої неіржавіючої сталі і нерухливі штіфти для активації ключа
● проти висвердлювання з кожної сторони розташовані 3 штифта із загартованої сталі
● протизламна вставка із спеціальної сталі
● стальний кулачок проти витягування
● 5 високоміцних плоских реверсивних ключів із мельхіора з 2-ма рухливими елементами, що запобігають нелегальне копіювання
● комфортна легкість при вставлянні і обертанні ключа завдяки ергономічній ручці, запатентованій AGB
● ключі персоналізуються вставками різних кольорів (замовляються окремо)
● комплект ключів поставляється в запечатаній заводській упаковці і відкривається в присутності власника

Орієнтовна вартість циліндра: - 3200,0

ISEO 678 GF (Італія)

Замок врізний, циліндровий під ручку, призначений для дверей з посиленою структурою і вагою до 200кг. Він отримав самий високий рівень безпеки від злому 7 ( C ), був випробуваний на відповідність із PN-EN 12209 : 2005 і отримав вищу оцінку в наступних категоріях: використання, довговічність, безпека і опір до злому, має чотири посилених ригеля з підвищеною стійкістю до тиску і злому, також можливість додаткового замикання вверх/вниз.

● система блокування механізму (SLS-функція) у випадку спроби перелому циліндрового механізму
● система RBS (додаткове посилення ригелів від вбивання)
● для зручності користування є редукторна передача, яка надає замку тиху і плавну роботу
● IMP Сертифікат вищого класу
● корпус із неіржавіючої сталі, хромований , закритий
● диаметр ригеля: 18 мм

GERDA TYTAN ZX (Польща)

Додатковий накладний замок Gerda Tytan ZX відрізняється від інших формою кріплення (накладний) і особливою формою ключа в вигляді трубки. Замок має 6-ти штифтовий, циліндровий внутрішній механізм, що робить вкрай складним можливість його відкривання за допомогою відмичок. Замок є одним із самих надійних у своєму класі та має один із кращих показників співвідношення ціна-якість. Замок оснащений блокадою поворотної ручки, що унеможливлює відкривання дверей зсередени приміщення у випадку несанкціонованого проникнення через вікно.

● самий вищий клас захисту – 7 (PN-EN 12209)
● циліндр TYTAN забезпечує більше 4 000 000 000 комбінацій коду ключа
● висока стійкість до спроб відкривання шляхлм підбору ключів або за допомогою відмичок
● правильне кріплення надійно захищає від вибивання, видавлювання замка з дверного полотна
● кількість ригелів: 2 шт
● перетин ригеля: 35 х 9 мм

Орієнтовна вартість дверного блоку в оздобленні МДФ 16мм: - 33170,0


ISEO R90 (Італія)

Циліндри R90 для італійського бренду ISEO виробляються на німецькому заводі Gera. Циліндр сертифікований ICIM SpA i IMP, був протестований на відповідність PN-EN 1303:2007 і отримав вищу оцінку в таких категоріях: стабільність, безпека, стійкість до атаки та стійкість до зломів. Ключі лазерної нарізки неможливо продублювати без спеціальної кодової карти, яка йде в комплекті, а сама карта поставляється в запаяному пакеті.

● 14 пинів із нержавіючої сталі
● захист від висвердлювання в тілі та в барелі
● пін проти відмичок
● патентована система запирання
● бокові піни антибампінга
● інтерактивний пін
● пластина від перелому циліндра
● ключ виготовлено із сплаву серебра і нікеля
● ключ патентований (дубликат можливо виготовити тільки в Італії)
● комбінацій ключа> 220000000
● комплект ключів поставляється в запечатаній заводській упаковці і розкривається в присутності власника

Орієнтовна вартість циліндра: - 4600,0

ISEO 678 GF (Італія)

Замок врізний, циліндровий під ручку, призначений для дверей з посиленою структурою і вагою до 200кг. Він отримав самий високий рівень безпеки від злому 7 ( C ), був випробуваний на відповідність із PN-EN 12209 : 2005 і отримав вищу оцінку в наступних категоріях: використання, довговічність, безпека і опір до злому, має чотири посилених ригеля з підвищеною стійкістю до тиску і злому, також можливість додаткового замикання вверх/вниз.

● система блокування механізму (SLS-функція) у випадку спроби перелому циліндрового механізму
● система RBS (додаткове посилення ригелів від вбивання)
● для зручності користування є редукторна передача, яка надає замку тиху і плавну роботу
● IMP Сертифікат вищого класу
● корпус із неіржавіючої сталі, хромований , закритий
● диаметр ригеля: 18 мм

ISEO 612 D-3 (Італія)

Додатковий сувальдний замок, призначений для дверей з посиленою структурою і вагою до 200 кг. Замок був випробуваний на відповідність з PN-EN 12209 : 2005 і отримав вищу оцінку в наступних категоріях : використання, довговічність, безпека і опір злому.

● можливість перекодування
● захист від "свєртиша
● система AMS: захист від відмичок
● система RBS (додаткове посилення ригелів від вбивання)
● IMP Сертифікат вищого класу
● корпус із неіржавіючої сталі, хромований , закритий
● диаметр ригеля: 18 мм
● в комплекті 1 монтажний ключ, 5 ключів власника, 1 ключ додаткового життя
● комплект ключів поставляється в запечатаній заводській упаковці і розкривається в присутності власника

Орієнтовна вартість дверного блоку в оздобленні МДФ 16мм: - 36840,0


CISA RS3 S (Італія)

Циліндр з одним із найвищих рівнів безпеки та секретності. Скорочений розмір пінів і їх радіальне розташування забезпечують високу опірність відкриванню методом «бампінга». Дублікати ключів можуть бути виготовлені тільки на фабриці CISA після пред'явлення Security Card. Нелегальну копію виготовити практично неможливо завдяки наявності в профілі ключа нової форми рухомого елемента.

● 19 пінів розташовані в п`ять рядів
● кількість можливих комбінацій ключа - до 8 млрд.
● висока стійкість відкриванню методом «бампінга»
● захист «Siglio» - спеціальна сталева ресора, яка вмонтована в корпус циліндра, забезпечує стійкість циліндра проти виламування, викручування і злому
● захист від відкривання з використанням восковых зліпків
● захист від висвердлювання: додаткове розташовані всередені циліндра піни і контр-піни із твердосплавної загартованої сталі
● захист від копіювання - унікальний профіль ключа з рухомим елементом
● відповідність самим високим ступеням нормативу EN 1303

Орієнтовна вартість циліндру: - 5700,0


CISA 56.535 Revolution Pro (Італія)

Замок працює по запатентованій технології Cisa Revolution. При спробі перелому або вибивання циліндру з корпусу замка серії PRO - спрацьовує система захисту від перелому циліндра, яка повністю блокує будь-які маніпуляції з механізмом замку. Захист спрацьовує лише при повному запиранні замка 2-ма обертами. Крім того, в закритому стані засувка замка виконує роль додаткового, п`ятого, ригеля та починає взаємодіяти з ручкою тільки при повністю відкритому замковому механізмі.

● система блокування замка в випадку спроби перелому або вибивання циліндрового механизму
● редукторна передача забезпечує особливу легкість і плавність ходу
● корпус із оцинкованої сталі
● диаметр ригеля: 18 мм

CISA 57.685 ALPS (Італія)

Додатковий сувальдний замок обладнаний системою захисту блоку сувальд "ALPS"(All Levers Protection System). ALPS - це системв, яка дозволяє захищати сувальдний механізм секретності від самих сучасних та витончених методів відкривання замків: "самоімпрессійного ключа", класичних відмичок Хоббса, "наборного" ключа і інших спеціальних інструментів. Принцип функціонування системи заснований на відмінностях в роботі оригінального ключа і відмичок. При спробі застосування відмичок і характерного впливу на кодовий механізм замка відбувається миттєве безшумне спрацьовування елементів системи ALPS. Блокування кодового механизму замка гарантовано унеможливлює переміщення засову замка і його відкривання. Крім того, замок обладнаний системою New CAMBIOFACILE. Ця система дозволяє перекодовувати замок на новий комплект ключів нескінченну кількість разів.

● можливість перекодування
● захист від злому хвостовика засову - "зуби" засову мають отвори для захисту від "свєртиша"
● захист від вбивання ригеля в корпус замка - спеціальні блокуючі пластини. Засув замка витримує фронтальний тиск в 1000 кг, боковий тиск 600 кг.
● захист від свердління стійки хвостовика засува - загартовані стійки і пакет з пластин
● корпус із оцинкованої сталі
● диаметр ригеля: 18 мм
● в комплекті 1 монтажний ключ, 5 ключів власника, Г-образний ключ для перекодування
● комплект ключів поставляється в запечатаній заводській упаковці і розкривається в присутності власника

Орієнтовна вартість дверного блоку в оздобленні МДФ 16мм: - 36240,0


Abloy Protec 2 (Фінляндія)

Циліндр класу EXTRA Security. Новітня розробка на основі циліндрів з ротаційними дисками. Дискова система секретності відрізняється високими захисними властивостями і відмінними експлуатаційними характеристиками. Унікальні функції в сегменті високої безпеки, зокрема профіль ключа з інтерактивним елементом (кулька), запатентований до 2030 р. Захист від зносу AWS: елементи в циліндрі і ключі мінімізують тертя. Дубликат ключа можна виготовити тількі в авторизованому центрі Abloy.

● 2R-запатентована технологія нарізки ключа на двух радіусах
● абсолютний захист від злому методом бампінгу і відкривання відмичками
● нова функція диск-контролера з інтерактивним елементом в ключі
● захист від висвердлювання – перший диск циліндра із загартованої сталі.
● неможливість несанкціонованого дублювання ключа
● корпус посилений стальною платою
● надійно працює в екстремальних умовах
● може бути інтегрований з електронно-механічною технологією CLIQ
● стандартно в комплекті 3 ключа власника

Орієнтовна вартість циліндра, 3 ключа: - 4750,0

CISA 56.535 Revolution Pro (Італія)

Замок працює по запатентованій технології Cisa Revolution. При спробі перелому або вибивання циліндру з корпусу замка серії PRO - спрацьовує система захисту від перелому циліндра, яка повністю блокує будь-які маніпуляції з механізмом замку. Захист спрацьовує лише при повному запиранні замка 2-ма обертами. Крім того, в закритому стані засувка замка виконує роль додаткового, п`ятого, ригеля та починає взаємодіяти з ручкою тільки при повністю відкритому замковому механізмі.

● система блокування замка в випадку спроби перелому або вибивання циліндрового механизму
● редукторна передача забезпечує особливу легкість і плавність ходу
● корпус із оцинкованої сталі
● диаметр ригеля: 18 мм

CISA 57.685 ALPS (Італія)

Додатковий сувальдний замок обладнаний системою захисту блоку сувальд "ALPS"(All Levers Protection System). ALPS - це системв, яка дозволяє захищати сувальдний механізм секретності від самих сучасних та витончених методів відкривання замків: "самоімпрессійного ключа", класичних відмичок Хоббса, "наборного" ключа і інших спеціальних інструментів. Принцип функціонування системи заснований на відмінностях в роботі оригінального ключа і відмичок. При спробі застосування відмичок і характерного впливу на кодовий механізм замка відбувається миттєве безшумне спрацьовування елементів системи ALPS. Блокування кодового механизму замка гарантовано унеможливлює переміщення засову замка і його відкривання. Крім того, замок обладнаний системою New CAMBIOFACILE. Ця система дозволяє перекодовувати замок на новий комплект ключів нескінченну кількість разів.

● можливість перекодування
● захист від злому хвостовика засову - "зуби" засову мають отвори для захисту від "свєртиша"
● захист від вбивання ригеля в корпус замка - спеціальні блокуючі пластини. Засув замка витримує фронтальний тиск в 1000 кг, боковий тиск 600 кг.
● захист від свердління стійки хвостовика засува - загартовані стійки і пакет з пластин
● корпус із оцинкованої сталі
● диаметр ригеля: 18 мм
● в комплекті 1 монтажний ключ, 5 ключів власника, Г-образний ключ для перекодування
● комплект ключів поставляється в запечатаній заводській упаковці і розкривається в присутності власника

Орієнтовна вартість дверного блоку в оздобленні МДФ 16мм: - 35290,0


* ОПЦІОНАЛЬНО

Можливість опціонального встановлення таких циліндрів класу EXTRA Security:

EVVA 4KS (Австрія)

Інтелектуальна технологія з функціональним дизайном. Циліндр і ключ в системі 4KS відповідає самим високим вимогам безпеки для самих складних умов. На відміну від інших циліндрів, запатентована система 4KS дозволяє не застосовувати силу проти опору пружини. Ключ входить без найменших зусиль. В циліндрі EVVA 4KS блокуючі елементи переміщаються по криволінійним направляючим на ключі. В цілому 12 безпружинних, суцільних повзунків приводяться в певне положення відповідно до шести ключових кривих і скануються двома контрольними планками. Нижня панель у вилці регулює додаткове кодування ключа. Ключ 4ks сканується в цілому чотири рази. Це означає ще 3 додаткових сканування, чим при використанні звичайних пінових систем і, отже, забезпечує максимальну безпеку. Виготовлення дубліката можливе лише в авторизованому сервісному центрі за наявності картки власника.

● захист від копіювання і сканування - циліндр EVVA 4KS оснащений чотирма фіксуючими повзунками
● захист від бампінга - безпружинні рухомі елементи всередині циліндра
● захист від свердління - сталеві загартовані штіфти
● захист від витягування - сердечник із неіржавіючої сталі перешкоджає висмикуванню і перелому циліндра
● кількість можливих секретних комбінацій перевищує 30 млрд. варіантів
● комплект ключей поставляется в запечатанной заводской упаковке и вскрывается в присутствии владельца

Орієнтовна вартість циліндра: - 6100,0
Орієнтовна вартість циліндра, 3 ключа: - 5100,0


EVVA MCS (Австрія)

Єдина в світі модель циліндра, яка разом з механічними системами використовує магнітну систему кодування. Технологія його виробництва заснована на реальних наукових розробках, а сама конструкція механізму була розроблена спільно з Віденським університетом. Основна секретність циліндра MCS формується вісьма магнітними дисками, розташованими уздовж леза ключа по 4 з обох боків. Вони зчитуються вісьмома магнітами, що вільно обертаються всередині циліндра. Такий принцип роботи дозволяє створити трильйони кодових комбінацій секретності, тому кожний циліндр MCS є уникальним і неповторним.

● вищі оцінки в тестах стандарта EN 1303 на надійність, секретність і зломостійкість
● три системи інтелектуального розпізнавання (дві механічних і одна магнітна)
● високостабільні магніти на основі Samarium Cobalt 5 забезпечують тривалий термін служби
● неможливість розмагнічування і перемагнічування магнітных елементів з використанням звичайних методів
● абсолютний захист від бампінгу
● винятковий рівень протидії відмичкам і іншим маніпуляційним методикам відкривання
● корпус і ротор оснащені захисними елементами від силового злому
● довговічна і дуже м`ягка робота циліндра завдяки відсутності пружин в системах разпізнавання
● стійка робота при обмерзанні і засміченні завдяки відсутності в механіці циліндра деталей з латуні
● захист ключів від несанкціонованого виготовлення дублікатів
● комплект ключей поставляется в запечатанной заводской упаковке и вскрывается в присутствии владельца

Орієнтовна вартість циліндра: - 13100,0


DOM Diamant (Німеччина)

Ймовірно, найбільш надійний циліндр на планеті. DOM Diamant використовує дисковий механізм секретності. Всередині розміщено 11 кодових дисків, які формують секретну комбінацію. Для збільшення терміну служби циліндра диски чергуються з 10-ю шайбами ​​з впресованими в них металевими кульками, які грають роль підшипника. При введенні ключа кожен з 21-го елементів обертається довкола своєї осі і стає в необхідну комбінацію. Ротор циліндра, в якому розміщені кодові елементи, зроблений із загартованої сталі, а корпус - з багатокомпонентного метало-керамічного сплаву, який гарантує високу стійкість DOM Diamant до механічного впливу і силовим спробам злому навіть при відсутності захисної фурнітури. Продукт сертифікований німецьким інститутом VdS - визначено class "B" (кращий з можливих) і згідно з міжнародними стандартами сертифікації DIN1303 - class 6 (найвища ступінь)

● надміцний сталевий ключ
● замкова система зі сталевим корпусом і 21-м обертовим сталевим диском
● захист від бампингу - відкривання методом «бампінгу» виключено
● захист від перелому циліндра – основа циліндра із загартованої сталі зміцнює циліндр, перешкоджає зловмисному розриву тіла циліндра
● захист від відкривання відмичкою - відкривання відмичкою виключено
● захист від виривання і виламування забезпечується металевою вставкою, закріпленою в корпусі циліндра
● захист проти висвердлювання - захист від висвердлювання забезпечує сам корпус циліндра, барабан з тітанового сплаву на вході в плаг, а також вставки із загартованої сталі в тілі і в плазі циліндра.
● захист від нелегального копіювання ключа - авторизоване виготовлення дублікатів ключів тільки за наявності Security Card
● комплект ключей поставляется в запечатанной заводской упаковке и вскрывается в присутствии владельца

Орієнтовна вартість циліндра: - 14200,0


* ОПЦІОНАЛЬНО

Можливість опціонального встановлення таких елементів захисту:

● магнітні захисні накладки на сувальдний або циліндровий замок
● пінова накладка на сувальдний механізм
● замки-невидимки
● електромоторний замок
● замки серії "антипаніка"

Перейти в розділ Нестандартний захист >>

ЧОМУ ТАК ВАЖЛИВИЙ СИЛОВИЙ КАРКАС ?

Силовий каркас – здатність дверного полотна протистояти грубому силовому впливу. В Україні за різними оцінками близько 90-95% зламів вхідних дверей здійснюються шляхом силової дії на дверне полотно або встановлені замки. В результаті вирішальне значення в протистоянні із зломщиком має потужний силовий каркас з посиленими замковими зонами.

 

 

 

 

 

Використання в конструкціях дверного полотна різноспрямованих ребер жорсткості з готового прокату (металоємний гарячекатаний куток, профільна труба) забезпечує високі міцністні характеристики вхідних дверей: вертикальні ребра жорсткості протистоять спробам віджимання нижнього або верхнього кута дверного полотна при зломі, горизонтальні – спробам продавити або віджати полотно від дверної коробки.

Всі моделі дверей TURA не містять яких-небудь силових конструктивних елементів з гнутого тонколистового металу.

Розумні двері - електронний контроль та управління доступом 

Індивідуальні рішення з контролю та управління дверним блоком TURA можуть передбачати використання:

пультів радіоуправління ключів-транспондерів клавіатури для введення коду доступу біометричної системи доступу

смартфонів iOS, Android годинників Apple Watch магнітних карт та банківських карт MiFare електронних ключів-запрошень
       

Детальніше про розумні двері..

 

 Каталог оздоблення >>

 

Технічні характеристики

Модель

TURA Classic
класична конструкція вхідних
дверей, посилена

TURA City
ідеальный баланс надійності,
безпеки та ціни

TURA City +
для власників з особливими
вимогами до захисту

Силовий каркас

Вертикальні ребра жорсткості  протистоять спробам віджимання нижнього або верхнього кута дверного полотна при зломі

Горизонтальні ребра жорсткості протистоять спробам продавити або віджати полотно від дверної коробки

 

вертикальні ребра жорсткості

різноспрямовані ребра жорсткості

різноспрямовані ребра жорсткості
Дверний притвор, товщина сталі 5 мм 6 мм 6 мм
Товщина сталі перед замками  6 мм  6 мм 6-8 мм + 2-4 мм сталь Antidrill
Основний лист сталі 2 мм 2 мм 2 мм
Внутрішній лист 1,5 мм 1,5 мм 2 мм
Загальна вага дверного блоку (МДФ 16мм) 165 кг 180 кг 200 кг
Теплоізолюючий наповнювач Мінераловатна плита KNAUF  (Німеччина) Мінераловатна плита KNAUF (Німеччина) Мінераловатна плита KNAUF  (Німеччина)
Ущільнення Двоконтурний ущільнювач
Захисно-монтажний відсік під замок Інсталюється для захисту кожного замка у всіх дверях TURA у вигляді жорстко закріпленого до силового каркасу полотна захисного корпуса з посиленою фронтальною частиною
Дверна рама
Конструкція рами L -50 /L-63 з захистом від вбивання ригелів L -63 з захистом від  вбивання ригелів L -63 з захистом від вбивання ригелів
Товщина сталі 5 мм 5 мм 6 мм
Антизрізи 3 шт 4 шт 4 шт
Петлі на підшипнику 3 шт 3 шт 3 шт
Монтажні кронштейни
Замкова група
Основний замок CISA 57.986 ALPS двохсистемний (сувальдний і циліндровий замок в одному корпусі) врізний під циліндр Mottura 85.971 врізний під циліндр CISA 56.535 Revolution Pro
альтернатива:   врізний під циліндр Mottura 85.971 врізний під циліндр CISA 56.535 Revolution Pro врізний під циліндр ISEO 678GF
Додатковий (верхній) замок сувальдний BORDER 3В 8-6 К5ЗШ   сувальдний CISA 57.675 ALPS   перекодовуваний   сувальдний CISA 57.675 ALPS   перекодовуваний
альтернатива:   накладний Gerda Tytan ZX накладний Gerda Tytan ZX сувальдний ISEO 612D-1
Замковий циліндр Hardlock,  TITAN K55, ISEO R7 ISEO R7,  AGB Scudo DCK ISEO R7,  ISEO R90,  EVVA 4KS,  ABLOY PROTEC 2   
Захисна броненакладка циліндра AZZI FAUSTO Ant AZZI FAUSTO Antidrill CISA,  ABLOY,  AZZI FAUSTO    (Antidrill Extra Hard)
Кріплення броненакладки "втоплена" в сталь замкової зони
Загартовані пластини проти свердління -- -- 2-4 мм на кожний врізний замок
Система багатостороннього  запирання  -- -- комбіноване вертикальне запирання + девіатор Mottura
Гармонізація з системою охоронної сигналізації
Датчики сповіщення -- -- комплект магнітоконтактних датчиків
Додаткові опції
Можливість опціонального встановлення:
 • захисних пластин із загартованої сталі
 • більш технологічних  броненакладок циліндра
 • магнітоконтактних датчиків (герконів) для підключення до системи охоронної сигналізації
 • накладки на поріг із неіржавіючої сталі
 • оформлення дверних відкосів
 • девіаторів
 • захисних пластин із загартованої сталі
 • магнітоконтактних датчиків (герконів) для підключення до системи охоронної сигналізації
 • накладки на поріг із неіржавіючої сталі
 • оформлення дверних відкосів
 • додаткового замкового механізму
 • нестандартного /прихованого замкового механізму
 • рами з подвійним притвором та додатковим контуром ущільнення
 • оформлення дверних відкосів
* Стандартний розмір дверного блоку 900 х 2050 мм

Вся представлена на даному сайті інформація стосовно технічних та інших характеристик сталевих дверей або іншої продукції носить загальний інформаційний характер і призначена для ознайомлення. Компанія-виробник має право змінювати інформацію та матеріали, розміщені на даному сайті, по мірі технічних удосконалень і без попереднього оголошення про такі зміни.

 


2015 © TM TURA
the best adware remover