Двері для котеджу

 

 

Вхідні двері серії TURA House розроблені для експлуатації в котеджах, на вулиці, в умовах впливу різних погодних умов помірно континентального клімату. Від звичайних вхідних дверей конструкції TURA House відрізняються вищою герметичністю, наявністю терморозривів дверного полотна і дверної коробки,  а також стійкими до атмосферного впливу оздоблювальними матеріалами.

   

ТЕРМОРОЗРИВ - ЧОМУ ТАКИЙ ВАЖЛИВИЙ ДЛЯ ВУЛИЧНИХ ДВЕРЕЙ ? 

Конструктивно терморозриви протидіють випадінню конденсату і промерзанню внутрішніх поверхонь дверної конструкції взимку, нагрівання в літній період. Утворення конденсату, коли "течуть/плачуть" внутрішні сталеві поверхні вхідних дверей - стандартне явище для звичайних суцільнометалевих дверних конструкцій в зимовий період. Тривала дія конденсату призводить до утворення корозії металевих поверхонь, гниття оздоблювальних матеріалів дверного полотна, утворенню грибків на стінових конструкціях та оздобленні, що примикають до рами. Промерзання вхідних дверей викликає фізіологічний і психологічний дискомфорт, підвищує витрати на опалювання. Зайве нагрівання вхідних дверей в літній період збільшує витрати на кондиціонування.

 

  Наявність ТЕРМОРОЗРИВУ  дозволяє розділити дверну конструкцію на зовнішню і внутрішню частини спеціальним ізолюючим шаром з одним з найнижчих коефіцієнтів теплопровідності. Відсутність "містків холоду" на порядки знижує вплив вуличних температур на внутрішні поверхні вхідних дверей.

TURA House  
Двери с терморазрывом           Комфортна експлуатація в будь-яку пору року
 •   терморозрив дверного полотна та дверної коробки

В конструкції TURA House використовується термічне розділення зовнішніх і внутрішніх частин дверного полотна і дверної коробки ізолюючою пінополіуретановою плитою завтовшки не менше 10мм. Пінополіуретан має один з найнижчих коефіцієнтів теплопровідності (від 0,019 до 0,025 Вт/м*К).  Внутрішні порожнини полотна і дверної коробки заповнені мінеральною плитою KNAUF 50мм.

 •   жорстка конструкція, що виключає утворення деформацій

Жорсткість конструкції дверного полотна і дверної коробки виключає утворення деформацій і перекосів в процесі експлуатації. Утворення деформацій в конструкції дверного блоку для вуличного використання неприпустимо - нерівномірне прилягання дверного полотна до дверної коробки призводить до появи протягів, локальних охолоджувань, промерзань, як наслідок - підвищенням витрат на опалювання і кондиціонування. Конструктивна жорсткість TURA House протистоїть утворенню деформацій протягом тривалої експлуатації, а 5 контурів ущільнення забезпечують необхідну герметичність.

 •   захист від конденсату

Металеві поверхні дверного полотна і дверної коробки покриті спеціальним антиконденсатним  шаром, що запобігає випаданню вологи.

 •   захист замкових механізмів

Вхідні двері для котеджу окрім енергозбережних функцій зобов'язані  забезпечувати базову безпеку мешканцям і збереження майну під час їх відсутності. Захисно-монтажні відсіки дверного блоку TURA House надійно захищають замкові механізми дверей від вибивання, вирізування, продавлювання.

 •   замки без "містків холоду"

У дверному блоці для котеджу перевага віддається сувальдним замковим механізмам. Замкові циліндри є прямим провідником холоду в приміщення, приймають на себе випадання конденсату, можуть промерзати при низьких температурах. Сувальдний замок в цьому сенсі є більш закритим і, відповідно, забезпечує менші тепловтрати. Декоративні накладки на щилини сувальдних замків обладнані пластиковими шторками, що автоматично закриваються та унеможливлюють задування в замочну щілину і знижують охолоджування замкових механізмів.

Основний замковий механізм - сувальдний замок Гардіан 50.15 обладнаний внутрішньою засувкою.

Додатковий замковий механізм -  сувальдний замок Гардіан 50.01.

 •   стійкі до впливу вологи та ультрафіолету оздоблювальні матеріали

Можливі варіанти внутрішнього і зовнішнього оздоблення:

 • вологостійка фанера 15мм + фарба на поліуретановій основі  + захисний лак. Без фрезерувань.
 • екстер'єрні атмосферостійкі HPL панелі 6мм. Можливе нанесення фрезерувань.
  від 50150 грн
   Оплата частинами  Технічні характеристики Зовнішній вигляд Розрахунок вартості

Розрахунок вартості дверного блоку      
 
 
 

Выберите критерии

                                                           детальніше про вартість ..

Технічні характеристики
Дверне полотно
Силовий каркас дверного полотна різноспрямовані ребра жорсткості
Дверний притвор, товщина сталі 4,5 мм
Товщина сталі перед основним замком 4,5 мм
Основний та внутрішній лист сталі 1,5 мм
Теплоізолюючий наповнювач полотна Мінераловатна плита KNAUF (Німеччина) 50 мм
Терморозрив дверного полотна пінополіуретанова плита 10 мм
Ущільнювач 3 контура ущільнення
Антиконденсатне покриття сталевих поверхнонь
Захисно-монтажний відсік під замок Інсталюється для захисту замкового механізму у вигляді посиленого захисного корпусу, жорстко закріпленого до силового каркаса дверного полотна
Дверна коробка
Конструкція рами комбінована профільна труба
Товщина сталі 3 мм
Антизрізи 3 шт
Петлі на підшипниках 3 шт
Антиконденсатне покриття сталевих поверхнонь
Терморозрив дверної коробки пінополіуретановая плита 12 мм
Теплоізолюючий наповнювач рами Мінераловатна плита KNAUF (Німеччина) 50 мм
Замкова група TURA House  TURA House +
Основний замок сувальдний Гардіан 50.15 з вбудованою внутрішньою засувкою. Альтернатива: сувальдний Гардіан 40.11 Quattro з бронепластиною сувальдний Гардіан 40.11 Quattro з бронепластиною. Альтернатива:  сувальдній CISA 57.685 ALPS перекодовуваний
Додатковий (верхній) замок врізний сувальдний Гардіан 50.01 врізний електроригельний замок Yli Elecrtonic YB 500A LED (доступ з допомогою магнітних карт, RFID брелків, кодової клавіатури)
Внутрішня засувка --
Гармонізація з системою охоронної сигналізації
Датчики сповіщення комплект магнітоконтактних датчиків
Додаткові опції

Можливість опціонального встановлення:

 • установка прихованих або накладних дверних доводчиків
 • установка дверного кнокера (дверного молотка)
 • накладки на поріг из неіржавіючої сталі
 • оформлення дверних відкосів
* Стандартний размір дверного блоку 1000 х 2100 мм

В котеджі рекомендується організація теплового тамбуру шляхом встановлення ще одних дверей. Тепловий тамбур зменшує тепловтрати, утворення конденсату і промерзання навіть на звичайних сталевих дверях.

Використання навісу-козирка над вхідними дверима є обов'язковою умовою тривалої експлуатації як зовнішнього оздоблення, так і вхідних дверей вцілому. «Глибина» навісу, що рекомендується в даному випадку — не менше 1м, ширина - не менше 1,5м.

!   Вхідні двері є тільки частиною системи безпеки заміського будинку, яка залежно від необхідності може включати:

 • систему охорони і тривожної сигналізації з постановкою на пульт ГСО або іншої охоронної служби, з якою заключено договір (можуть бути встановлені датчики руху, об'єму, акустичні, вібраційні, температурні, магніто-контактні);
 • систему протипожежної безпеки (теплові, димові датчики, датчики виявлення побутового газу);
 • систему інженерно-технічної укрепленості (міцність вікон, грат, воріт, особливості заборів);
 • систему контроля і управління доступом;
 • систему відеонагляду.


Вся представлена на даному сайті інформація стосовно технічних та інших характеристик сталевих дверей або іншої продукції носить загальний інформаційний характер і призначена для ознайомлення. Компанія-виробник має право змінювати інформацію та матеріали, розміщені на даному сайті, по мірі технічних удосконалень і без попереднього оголошення про такі зміни.
 

2015-2022 © TM TURA