click fraud detection
Замки для дверей Київ | зломостійкі замки, клас зломостійкості дверей

Замкові механізми

Зламостійкі дверні блоки TURA™  3,4,5 класу захисту за європейським стандартом EN 1627 комплектуються такими замковими механізмами:

 

Основні замки: 

 

Замок врезной под цилиндр CISA 56.535 REVOLUTION PRO
Опціонально:

бронепластина CISA Protect для дверного замка 

Замок врізний під циліндр CISA 56.535 REVOLUTION PRO (Італія)

Замок працює по запатентованій технологіїї Cisa Revolution. Клас безпеки - 4. При спробі вибивання вибивання циліндра из корпуса замка серії PRO чи злому циліндра - спрацьовує система захисту від перелому циліндра, яка блокує будь-які маніпуляції з механізмом замка. Замок обладнаний редуктором, який забезпечує особливу легкість та плавність ходу при обертанні ключа. 

 • кількість ригелів:   4 шт
 • діаметр ригеля:   18 мм
 • вихід ригеля:  34 мм

Як додаткова опція із замком використовується  бронепластіна CISA Protect. Завдяки надзвичайно високій поверхневій твердості пластина захищає замковий механізм від висвердлювання.


 


 

Замок врезной под цилиндр ISEO 678GF

Опціонально: 

марганцевая пластина против высверливания для дверного замка

Замок врізний під циліндр ISEO 678GF (Італія)

Замковий механізм призначений для дверей з посиленою структурою з макисмальною вагою до 200 кг. Замок обладнаний системою захисту від перелому циліндра (система блокування SLS), додатковим посиленням ригелів від вибивання (система RBS), обладнаний редукторною передачою для забезпечення плавності та легкості ходу при обертанні ключа. 7 клас зломостійкості
(PN-EN 12209-2005).  

 • кількість ригелів:   4 шт
 • диаметр ригеля:   18 мм
 • вихід ригеля:  38 мм

Як додаткова опція з замком використовується спеціальна марганцева пластина проти висвердлювання.


 


 

Сувальдный замок CISA 57.685 APLS

 

Опціонально:  

 бронепластина Cisa Anti-Drill-Big для дверного замка

Сувальдный замок CISA 57.685 APLS

Сувальдний замок CISA 57.685 ALPS, перекодовуваний (Італія)

Врізний сувальдний замок серії NEW CAMBIO дозволяє багаторазово перекодовувати сувальдний механізм на новий ключ. Після установки дверей власник в змозі, не удаючись до послуг монтажників або сервісних фахівців, розкрити фірмову запечатану коробку з основними ключами і самостійно перекодувати замок. В разі втрати ключа або по інших причинах власник дверей може придбати новий комплект ключів у фірмовій опломбованій коробці і перекодувати повторно. У кожній коробці з новим комплектом ключів CISA CAMBIO є зрозуміла інструкція російською мовою і Г-подібний ключ для можливості зміни кода. ALPS (All Levers Protection System) - запатентована система захисту сувальдних замків. При спробі розтину відмичками замок безшумно і миттєво блокується, в теж час цей не наносить жодної шкоди механізму, оскільки при розпізнаванні оригінального ключа замок продовжує працювати в звичайному режимі.

 • кількість ригелів:   4 шт
 • диаметр ригеля:   18 мм
 • вихід ригеля:  38 мм

Як додаткова опція із замком використовується  бронепластіна Cisa Anti-drill-big. Завдяки надзвичайно високій поверхневій твердості пластина захищає замковий механізм від вандальних методів розтину — висвердлювання і згортання (свертиша) сувальдной частини замку і хвостовика.


 


 

Врезной замок под цилиндр Mottura 85.971 

Врезной замок под цилиндр Mottura 85.971 

Врізний замок під циліндр Mottura 85.971 (Італія)

Врізний основний циліндровий замок трьохстороннього запирання Mottura 85.971 (Італія) зарекомендував себе як надійний замок, який практично ніколи не виходить з ладу і забезпечує дуже високий рівень безпеки завдяки наявності потужних ригелів і системи захисту від перелому циліндра4 клас зломостійкості
(ГОСТ 5089-2003).

 • кількість ригелів:   4 шт
 • диаметр ригеля:   18 мм
 • вихід ригеля:  30 мм

 


 

Врезной сувальдный замок Mottura 52.771

Врезной сувальдный замок Mottura 52.771

Врізний сувальдний замок Mottura 52.771 (Італія)

Врізний основний замок сувальдного типа Mottura 52.771 (Італія) з клямкою і системою з приводів до механізму для трибічного замикання. Замок забезпечений системою EASY GO (змінний блок сувальд з витими пружинами), що дозволяє легко проводити зміну всього сувальдного механізму. Деякі з сувальд не мають пружини і виставляються борідками ключа при його повороті, що в сукупності з спеціальними "помилковими" пазами на кодових виступах сувальд ускладнює розтин замку за допомогою відмичок. 4 клас зломостійкості (ГОСТ 5089-2003).

 • кількість ригелів:   4 шт
 • диаметр ригеля:   18 мм
 • вихід ригеля:  40 мм      

 


 

Cувальдный замок с внутренней задвижкой Гардиан 50.15

Cувальдный замок с внутренней задвижкой Гардиан 50.15

Cувальдний замок з внутрішньою задвижкой Гардиан 50.15

Врізний сувальдный замок на 2 полуоберти з кількістю можливих комбінацій 1,6 млн., обладнаний захисною пластиною від висвердлювання, захистом від самоімпресії та відкривання відмичкою. 3 клас зломостійкості
(ГОСТ 5089-2011). 

 • кількість ригелів:   3 шт
 • диаметр ригеля:   15,8 мм
 • вихід ригеля:  26 мм        

 


 

Врезной замок под цилиндр с внутренней задвижкой Гардиан 32.15

Врезной замок под цилиндр с внутренней задвижкой Гардиан 32.15

Врізной замок під циліндр з внутрішньою засувкою Гардіан 32.15

Замок обладнаний посиленою конструкцією засува, вбудованою внутрішньою засувкою. Отвори для кріплення врізної броненакладки посилені втулками для захисту корпусу замку від деформації. 4 клас зломостійкості
(ГОСТ 5089-2011).

 • кількість ригелів:   3 шт
 • диаметр ригеля:   15,8 мм
 • вихід ригеля:  26 мм

 


 

Врезной замок под цилиндр Гардиан 32.11

Врезной замок под цилиндр Гардиан 32.11

Врізний замок під циліндр Гардіан 32.11

Посилений захист замку від злому - при повністю висунутих ригелях 30% їх довжин залишається в корпусі замку. Можливість установки броненакладки на циліндровий механізм.

 • кількість ригелів:   3 шт
 • диаметр ригеля:   15,8 мм
 • вихід ригеля:  26 мм

Додаткові замки (верхні):

 

Накладной замок Gerda Tytan ZX

Накладной замок Gerda Tytan ZX

Накладний замок Gerda Tytan ZX

Замок значно відрізняється від інших особливою формою ключа у вигляді трубки. Gerda Tytan ZX (Польща) має 6-ти штифтовий, циліндровий внутрішній механізм, що практично зводить до нуля можливість його злому за допомогою відмичок. Замок є одним з найнадійніших в своєму класі і має один з кращих показників співвідношення ціна-якість. Замок оснащений блокадою поворотної ручки, що унеможливлює відкрити двері зсередини приміщення в разі несанкціонованого проникнення через вікно. 

 • найвищий клас захисту – 7  (PN-EN 12209)
 • циліндр TYTAN забезпечує більше 4 000 000 000 комбінацій кода ключа
 • висока стійкість до спроб відкривання шляхом підбору ключів або за допомогою відмичок
 • надійне кріплення захищає від вибивання, видавлювання замка з полотна дверей
 • кількість ригелів:   2 шт
 • перетин ригеля:  35 х 9 мм
 • вихід ригеля:  30 мм        

 


 

Сувальдный замок CISA 57.675 ALPS

Опціонально:  

бронепластина Cisa Anti-Drill-Big для дверного замка

Сувальдный замок CISA 57.675 ALPS

Сувальдний замок CISA 57.675 ALPS, перекодовуваний (Італія)

Врізний сувальдний замок дозволяє багаторазово перекодовувати сувальдний механізм на новий ключ. Після установки дверей власник в змозі, не удаючись до послуг монтажників або сервісних фахівців, розкрити фірмову запечатану коробку з основними ключами і самостійно перекодувати замок. В разі втрати ключа або по інших причинах власник дверей може придбати новий комплект ключів у фірмовій опломбованій коробці і перекодувати повторно. У кожній коробці з новим комплектом ключів CISA CAMBIO є зрозуміла інструкція російською мовою і Г-подібний ключ для можливості зміни кода. ALPS (All Levers Protection System) - запатентована система захисту сувальдних замків. При спробі розтину відмичками замок безшумно і миттєво блокується, в теж час це не наносить жодної шкоди механізму, оскільки при розпізнаванні оригінального ключа замок продовжує працювати в звичайному режимі. 

 • кількість ригелів:   5 шт
 • диаметр ригеля:   18 мм
 • вихід ригеля:  38 мм

Опціонально:

Як додаткова опція із замком використовується  бронепластіна Cisa Anti-drill-big. Завдяки надзвичайно високій поверхневій твердості пластина захищає замковий механізм від вандальних методів розтину — висвердлювання і згортання (свертиша) сувальдної частини замку і хвостовика.


 


 

Врезной замок под цилиндр ISEO 672G

Опціонально: 

марганцевая пластина против высверливания для защиты дверного замка

Врізний замок під циліндр ISEO 672G (Італія)

Додатковий замок з високим рівнем безпеки від злому, призначений для дверей з посиленою структурою і максимальною вагою до 200 кг Замок має 5 посилених ригелів з підвищеною стійкістю до тиску і зламу, також можливість додаткового замикання вгору / вниз.

Замковий механізм обладнаний системою захисту від перелому циліндра (SLS функція), а також системою RBS — додатковим захистом ригелів від вибивання. Наявність редукторної передачі забезпечує замку плавну работу и легкість ходу. Корпус з нержавіючої сталі хромований , закритий. 7 клас зломостійкості (PN-EN 12209-2005).

Опціонально:

Як додаткова опція із замком використовується спеціальна марганцева пластина проти висвердлювання.


 


 

Врезной сувальдный замок ISEO 612D-3

Опціонально: 

марганцевая пластина против высверливания для защиты дверного замка

Врезной сувальдный замок ISEO 612D-3

Врізний сувальдний замок ISEO 612D-3, перекодовуваний (Італія)

Додатковий замок з високим рівнем безпеки від злому, призначений для дверей з посиленою структурою і максимальною вагою до 200 кг Замковий механізм має 5 посилених ригелів з підвищеною стійкістю до тиску і зламу, також можливість додаткового замикання вгору / вниз.

Замок оснащений 5 ключами власника, 1 монтажним ключем і 1 ключем «додаткового життя», який може відмінити дію перерахованих ключів і дозволяє використовувати новий комплект.  7 клас зломостійкості (PN-EN 12209-2005).

 • захист від свертиша
 • система AMS: захист від відмичок
 • система RBS: захист ригелів від ударів
 • корпус з нержавіючої сталі хромований , закритий.

Опціонально:

Як додаткова опція із замком використовується спеціальна марганцева пластина проти висвердлювання.


 


 

Врезной сувальдный замок ISEO 612D-1

Опціонально: 

марганцевая пластина против высверливания для защиты дверного замка

Врезной сувальдный замок ISEO 612D-1

Врізний сувальдний замок ISEO 612D-1 (Італія)

Додатковий замок з високим рівнем безпеки від злому, призначений для дверей з посиленою структурою і максимальною вагою до 200 кг  Має 5 посилених ригелів з підвищеною стійкістю до тиску і зламу, також можливість додаткового замикання вгору / вниз. 7 клас зломостійкості (PN-EN 12209-2005).

 • система AMS: захист від відмичок
 • система RBS: захист ригелів від ударів
 • корпус з нержавіючої сталі хромований , закритий.

Опціонально:

Як додаткова опція із замком використовується спеціальна марганцева пластина проти висвердлювання.


 


 

Врезной сувальдный замок BORDER 3В 8-6 К5ЗШ

Врезной сувальдный замок BORDER 3В 8-6 К5ЗШ

Врізний сувальдний замок BORDER 3В 8-6 К5ЗШ

Універсальний врізний замок с захисною шторкою. Загартована стійка хвостовика засува захищає від висвердлювання механізму секретності. Ослаблені зуби на засові захищають від злому  "свертишем".  Пристрій блокування ключового отвору (захисна шторка) захищає від поширених маніпуляційних методів розтину замків - відмичок і самоімпресії. 4 клас зломостійкості.

 • кількість сувальд:  5 шт
 • кількість ригелів:   5 шт
 • диаметр ригеля:   17,7 мм
 • вихід ригеля:  40 мм        

 


 

Врезной сувальдный замок Guardian 50.01

 Врезной сувальдный замок Guardian 50.01

Врізний сувальдний замок Guardian 50.01

Сувальдний замокн на два півоберти з числом можливих комбінацій 1,6 млн. Для підвищення безпеки корпус і кришка замку захищені 2 мм захисною пластиною від висвердлювання. Замок має патентований захист від самоімпресії і декодування. 4 клас зломостійкості (ГОСТ 5089-2011). 

 • кількість сувальд:  8 шт
 • кількість ригелів:   3 шт
 • диаметр ригеля:   15,8 мм
 • вихід ригеля:  26 мм        

Замкові циліндри:

 

 
 
Замковый цилиндр EVVA 4KS

Замковый цилиндр EVVA 4KS

Замковий циліндр EVVA 4KS  (Австрія)

Новинка 2017 року. З технічної точки зору 4KS нічим не відрізняється від основного продукту EVVA 3KS, але має триваліший захист патентом і декілька змінений зовнішній вигляд ключа. Один з найзахищеніших від різних видів несанкціонованого проникнення циліндр. Володіє стійкістю до відмичок, не розкривається «ударною технікою» («бампінг»), має великі показники міцності. EVVA 4KS (3KS) - один з небагатьох замкових циліндрів, які володіють репутацією нерозкриваних замкових циліндрів. Циліндр класу Extra Security (EN 1303).

 


 


 

Замковый цилиндр Abloy Protec 2

Замковый цилиндр Abloy Protec 2

Замковій циліндр Abloy Protec 2 (Фінляндія)

Циліндри для об'єктів, де необхідний найвищий рівень захисту. Новітня розробка на основі циліндрів з ротаційними дисками. Унікальні функції в сегменті високої безпеки, зокрема профіль ключа з інтерактивним елементом (кулька), запатентований до 2030 р. Захист від зносу AWS: елементи в циліндрі і ключі мінімізують тертя. Циліндр класу Extra Security.


 


 

Замковый цилиндр ISEO R90

Замковый цилиндр ISEO R90

Замковий циліндр ISEO R90 (Італія)

Циліндр сертифікованний ICIM SpA i IMP, який був протестований на відповідність PN-EN 1303:2007 и отримав нвйвищу оцінку в таких категоріях: стабільність, безпека, стійкість до атаки та стійкість до зламів. 6 клас зломостійкості Extra Security (EN 1303-2007).

 • 14 пінів з нержавіючої сталі;
 • захист від висвердлювання;
 • пін проти відмичок;
 • патентована система запирання;
 • бокові піни антибампінгу;
 • інтерактивний пін;
 • пластина від перелома циліндра;
 • ключ виготовлений зі сплаву серебра і нікеля

 


 

Замковый цилиндр SCUDO DCK

Замковый цилиндр SCUDO DCK

Замковий циліндр AGB SCUDO DCK (Італія)

Дублювання ключа здійснюється лише компанією «AGB»  і лише по особливому запиту власника через код ПІН (активна безпека). Циліндр гарантує найвищий рівень пасивної безпеки (Extra HIGH SECURITY LEVEL) завдяки своїм технічним характеристикам:

 • 15 радіальних і асиметричних пінів з нержавіючої загартованої сталі та нерухливі штіфти для запуску рухомих елементів ключа 
 • 2 захисні штифта від висвердлювання з загартованої сталі з кожної сторони ключа
 • протизламна скоба виготовлена з спеціалізованої сталі забезпечує стійкість циліндру до перелому.
 • посилений приводной кулачок виготовлений з спеціалізованої сталі, що забезпечує додатковий захист від вибивання.
 • анти-бампінг
 • захист від виривання
 • відповідність європейському сертифікату якості та зломостійкості EN 1303:05 - ICIM 70R009

 


 

Замковый цилиндр ISEO R7

Замковый цилиндр ISEO R7

Замковий циліндр ISEO R7 (Італія)

Дверний замковий циліндр має 6-й клас зломостійкості — найвищий клас безпеки проти грабіжника. Циліндр сертифікований ICIM SpA i IMP, який був протестований на відповідність PN-EN  1303:2007 і отримав найвищу оцінку в таких категоріях: стабільність, безпека, стійкість до атаки і стійкість до зломів. Міцність — 100 000 циклів повного закривання і відкривання циліндра.


 


 

Замковый цилиндр ISEO R6

Замковый цилиндр ISEO R6

Замковий циліндр ISEO R6 (Італія)

Дверний замковий циліндр R6 сертифікований за європейським 6 класом безпеки, усередині 6 пінов з неіржавіючої сталі (для збільшення опору при відкритті), один загартований пін проти висвердлювання, один пін проти відмичок, Ключі з нікелевого сплаву з високою твердістю, щоб гарантувати їх довговічність.

На відміну від конкурентів (у своєму класі) має сталеві піни, а не латунні (латунь зношується швидше). 5 клас зломостійкості Standart Security
(EN 1303-2007).


 


 

Замковый цилиндр HardLock

Замковый цилиндр HardLock

Замковий циліндр HardLock

Дверний замковий циліндр Hardlock - володіє одними з найкращих показників зломостікості в своєму класі завдяки таким перевагам:

 • має дев'ять телескопічних пінів
 • сталевий плаваючий  пін у вигляді котушки в плузі корпусу
 • загартовані сталеві вставки
 • сталева балка від перелому
 • запорна планка з плаваючими пінамі
 • 3 клас зломостійкості

 


 

Замковый цилиндр Sherlock HK
 
 
 
 
 
 
 

Замковий циліндр Sherlock HK

Дверні замкові циліндри Шерлок — циліндри з підвищеною зломостійкістю. Захищені від різних способів злому. Високу секретність і захист від маніпуляцій циліндрам Sherlock забезпечує подвійна система кодування — механізм замикаючої планки взаємодіє із слайдерами і 9 високоточних пінов. 3 клас зломостійкості.

 • захист від маніпуляцій відмичками забезпечують піни спеціальної форми;
 • захист від бампінга забезпечує замочна планка із слайдерами;
 • захист від силових методів злому забезпечують штифти із загартованої сталі в корпусі циліндра, а також Т-подібна вставка, захищаюча піни від висвердлювання;
 • захист від розриву, зламу циліндра забезпечує металева пластина в основі корпусу.

Захист циліндрових механізмів

 

Врезная броненакладка CISA для защиты цилиндрового механизма

Врезная броненакладка CISA для защиты цилиндрового механизма

Захисна броненакладка CISA

Врізна броненакладка CISA (Італія) для захисту циліндрового механізму. Матеріал - загартована сталь.


 


 

Защитный протектор Abloy CH101

Защитный протектор Abloy CH101

Захисний протектор Abloy 

Захисний протектор Abloy CH101 (ФІнляндія) для замкових циліндрів Abloy Protec. Матеріал - загартована сталь.


 


 

Защитная броненакладка Azzi Fausto

Защитная броненакладка Azzi Fausto

Захисна броненакладка Azzi Fausto

Врізна броненакладка Azzi Fausto (Італія) для захисту циліндрового механізму. 


 


 

Бронированная накладка KALE

Бронированная накладка KALE

Броненакладка Kale Kilit

 

Броньована накладка Kale Kilit захищає циліндровий замок від вибивання і від висвердлювання замкового циліндра. Матеріал - загартована сталь.

 

 

2015-2022 © TM TURA